Uwaga, brak opiekuna na przejsciu PDF Drukuj Email

Zawiadamiamy, iż w dniu tygodniu 30.04 - 4.05.2018 roku nie będzie opiekuna na przejściu dla pieszych na ul. Produkcyjnej. Prosimy zachować ostrożność.

A jak autyzm 2017/2018 PDF Drukuj Email

W tym roku szkolnym włączyliśmy się w obchody Światowego Dnia Świadomości Autyzmu. We wtorek 17 kwietnia 2018 królował w szkole kolor niebieski. Pani Basia Białowieżec poprowadziła warsztaty profilaktyczne. W dniach 19 oraz 24 kwietnia gościliśmy Wolontariuszy Fundacji A jak ..., którzy spotkali się z młodzieżą i dziećmi z młodszych klas. Serdecznie dziękujemy!

Osemeczki 2018 PDF Drukuj Email

4 kwietnia 2018 r odbyła się Gala XXIII białostockiej edycji Ogólnopolskiego Samorządowego Konkursu Nastolatków "Ośmiu Wspaniałych". Laureatami Ósemeczek zostali: Wiktoria Łukijan z klasy 5B oraz Bartosz Sokolewicz z klasy 7A. Opiekunkami młodych wolontariuszy są Panie Justyna Czerepska i Ewa Pawłowska. Gratulujemy!

Zbiórka elektrosmieci 2017/2018 PDF Drukuj Email

DOBRE RADY NA ELEKTROODPADY -ODDAJ MNIE W DOBRE RĘCE"- ogólnopolski konkurs ekologiczny organizowany przez AURAEKO Organizację Odzysku Sprzętu Elektrycznego  i Elektronicznego S. A.

Szkoła Podstawowa nr 16   w Białymstoku organizuje dnia 20 kwietnia 2018 "WIELKĄ ZBIÓRKĘ ELEKTROŚMIECI". W godzinach od 11.00 do 17.00 na parkingu przy budynku SP 16, będzie stał oznakowany samochód, do którego będzie można oddać zużyty sprzęt elektryczny (zasilany prądem) i elektroniczny (zasilany bateriami). Im więcej dostarczonego sprzętu tym więcej punktów dla naszej szkoły w konkursie. Zapraszamy do udziału w zbiórce: p. Katarzyna Silwon wraz z zespołem "Elektryczna Piątka".

Ksiazeczki do poduszeczki dla Malego Pacjenta 2017/2018 PDF Drukuj Email

Kolejny raz zostań Wolontariuszem!!!

W marcu ruszyła nowa akcja charytatywna

„Książeczki do poduszeczki dla Małego Pacjenta”

Zbieramy po 1 egzemplarzu polecanej przez każdego ucznia książki do czytania do poduszki. Przekażemy je dla pacjentów wybranego szpitala, gdzie jest oddział dziecięcy. Podarowane książki, to mogą być przeczytane przez uczniów egzemplarze, ale też zupełnie nowe, zakupione specjalnie w tym celu lektury. Ważne, aby były to te tytuły, które chcecie polecić do przeczytania.

Akcję prowadzimy do końca kwietnia!!!

Książki można przynosić do p. Surmacewicz lub p. Woroszyło

Akcja zainspirowana blogiem Książeczki do poduszeczki

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 następna > ostatnia >>