Sp16
Organizacja pracy szkoly PDF Drukuj Email

Informacja dotycząca organizacji pracy szkoły po feriach świątecznych dostępna w dzienniku elektronicznym.

Projekt naukowy Mlodzi Cyfrowi 2018/2019 PDF Drukuj Email

Akolada - nagroda naszego zespolu PDF Drukuj Email

Dnia 26.03.2019 szkolny zespół muzyczny WAGABUNDA , który tworzą uczennice z klas: 4a, 4b, 5b, 5c, 5d pod kierunkiem pani Doroty Skorupskiej zdobył NAGRODĘ w XVI Podlaskim Festiwalu Szkolnych Zespołów Muzycznych „Akolada" w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku.

My z Podlasia 2018/2019 PDF Drukuj Email

Nie ma wątpliwości – My z Podlasia!

20 marca 2019r. odbyła się X edycja konkursu „My z Podlasia” o zasięgu wojewódzkim. W konkursie wzięli udział uczniowie naszej szkoły: Amelia Bielach, Maria Gierałtowska, Weronika Kołos, Joanna Pietruczuk, Antoni Jaworski, Mateusz Rogowski i Martyna Gierałtowska.

Miło nam poinformować, że laureatami Konkursu zostali:

-        w kategorii recytacji poezji lub prozy autorów wywodzących się z Podlasia: Maria Gierałtowska, kl. IV c – III miejsce,

-        w kategorii własnej lub autorów, wywodzących się z Podlasia: Joanna Pietruczuk, kl. IV c – III miejsce,

-        w kategorii „Spiżarnia babuni” – oryginalny przepis kulinarny z Podlasia – prezentacja multimedialna lub „gawęda przy stole” nawiązująca do tradycji kulinarnych Podlasia:

• Amelia Bielach, kl. IV c – Nagroda Specjalna,
  • Martyna Gierałtowska, kl. VI b – Nagroda Specjalna.

Zyczenia wielkanocne PDF Drukuj Email

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 następna > ostatnia >>