Sukces Natalii 2019/2020 PDF Drukuj Email

Wojewódzki Przegląd Pieśni Patriotycznych

Dzieci i Młodzieży Szkolnej

8.11.2019r. Białystok

Już kolejny raz na scenie Młodzieżowego Domu Kultury w Białymstoku pojawili się młodzi wykonawcy ze szkół podstawowych i średnich, aby tym razem swoim śpiewem uczcić 101 rocznicę  odzyskania niepodległości przez Polskę, 80 rocznicę wybuchu II wojny światowej oraz 100 rocznicę odzyskania niepodległości przez Białystok. Przegląd zorganizował Młodzieżowy Dom Kultury i Kuratorium Oświaty w Białymstoku.

Naszą szkołę reprezentowała Natalia Gulc z klasy Ve, która pięknie zaśpiewała pieśń "Rota" do słów Marii Konopnickiej i muzyki Feliksa Nowowiejskiego.

Natalia Gulc jest również laureatką III miejsca eliminacji wojewódzkich  IV Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Niezłomnej i Niepodległej im. Henryka Rasiewicza "Kima" i wystąpi w finale tego festiwalu w dniach 15-17.11.2019r. w Krakowie, reprezentując naszą szkołę i Białystok. Serdecznie gratulujemy,  życzymy udanego występu i trzymamy kciuki!