"Największym zwycięstwem jest to,

które odnosimy nad nami samymi."

                   Tadeusz Kościuszko

 

Aktualna data i czas

 

 

Osiągnięcia PDF Drukuj Email

Osiągnięcia uczniów ze świetlicy szkolnej w roku szkolnym 2015/2016

  • Oliwia Żakowska kl. IId – II miejsce w Międzszkolnym Konkursie Plastycznym „Moja Ojczyzna – mój dom” zorganizowanym przez SP 7

  • Gabriela Michalewicz kl. Ie – nagroda w IV edycji Miejskiego Konkursu literacko – plastycznego „Miś przyjacielem każdego dziecka” zorganizowanym przez SP 43

  • Antoni Kardasz kl. Ib – nagroda w Międzszkolnym Konkursie Plastycznym „Pluszowy Miś moim przyjacielem” zorganizowanym przez SP w Wasilkowie

  • Kacper Sokolewicz kl. IIIa - nagroda w Międzszkolnym Konkursie Plastycznym „Pocztówka lub ozdoba bożonarodzeniowa” zorganizowanym przez SP 44

  • Natalia Gulc, Aleksandra Łukaszewicz (duet) – nagroda w VII Edycji Wojewódzkiego Integracyjnego Konkursu Muzycznego „Przy wigilijnym stole” zorganizowanym przez Zespół Szkół Integracyjnych nr 1



Osiągnięcia uczniów ze świetlicy szkolnej w roku szkolnym 2014/2015

  • Maja Cichoń kl.IIIb – nagroda w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Świat w oczachdziecka” zorganizowanym przez SP nr 28
  • Wiktoria Polecka kl.IIb – nagroda w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Bajki i baśniewidziane oczami dziecka” zorganizowanym przez SP nr 49
  • Jakub Gulc, Patryk Pogorzelski oraz Filip Woroszyło z kl.IIa i Julian Andruszkiewicz, Michał Filipkowski, Hania Kotyńska, Olaf Pankiewicz oraz Piotrek Zdanowicz z kl.IIb – I miejsce w Międzyszkolnym Towarzyskim Meczu Piłki Nożnej zorganizowanym przez świetlicę SP nr 45
  • Hanna Wygonowska kl.Ib I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim „Ortografia na wesoło” zorganizowanym przez SP nr 14
  • Zuzanna Obuchowska kl.IIIb, Wiktoria Łukijan kl.IIb – nagrody, Maja Cichoń kl.IIIb, Wiktoria Polecka kl.IIb – wyróżnienia w Miejskim Konkursie Plastycznym „Z ekologią na co dzień i od święta” zorganizowanym przez SP nr 45
  • Julia Wesołowska kl.IIIanagroda (solista), Zuzanna Obuchowska kl.IIIb i Aleksandra Trochimczuk kl.IIIbnagroda (duet), Zofia Wygonowska kl.IIIa i Hanna Wygonowska kl.Ibnagroda (duet), Julia Ambrożej kl.IIIa i Wiktoria Woronecka kl.IIIawyróżnienie (duet) – w Regionalnym Konkursie Piosenki „Odpowie Ci wiatr…” zorganizowanym przez SP nr 12
  • Maja Czemerych kl.Idwyróżnienie w Miejskim Konkursie Recytatorskim „Wiersze Jana Brzechwy” zorganizowanym przez SP nr 19
  • Joanna Kusznier kl.IIIb – nagroda, Weronika Maciejczuk kl.IIIa – wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Zwiastuny wiosny” zorganizowanym przez SP nr 50
  • Hanna Wygonowska kl.Ib I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim „Podlascy poeci dzieciom” zorganizowanym przez SP nr 28
  • Emilia Szczepańska kl.Ic – nagroda, Weronika Maciejczuk kl.IIIa – wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Baje, bajki, bajeczki” zorganizowanym przez SP nr 28
  • Michał Piast-Szlubowski kl.Ia, Jan Piast-Szlubowski kl.IIIa - nagrody w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Pocztówka lub ozdoba wielkanocna” zorganizowanym przez SP nr 44
  • Joanna Kusznier kl.IIIb – nagroda w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Hu, hu, ha nasza zima zła”  zorganizowanym przez SP nr 49
  • Matylda Mojsak kl.IIIa - wyróżnienie na Festiwalu piosenki z czasów Babci i Dziadka zorganizowanym przez SP nr 47
  • Emilia Szczepańska kl.Ic, Emilia Gaińska kl.IIb – nagrody w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Bezpieczne zabawy zimowe” zorganizowanym przez SP nr 43
  • Zuzanna Kardasz kl.Ib - nagroda w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "Jaki wspaniały internet" zorganizowanym w ramach kampanii informacyjno-promocyjnej Projektu „Sieć Szerokopasmowa Polski Wschodniej” w województwie podlaskim
  • Zuzanna Obuchowska kl.IIIb - nagroda w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Białystok zimą” zorganizowanym przez SP nr 14
  • Martyna Gierałtowska kl.IIbwyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Krajobraz zimowy” zorganizowanym przez SP nr 50
  • Kacper Sokolewicz kl. IIa – I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Rób aniołki z rozkoszą, bo one szczęście przynoszą”  zorganizowanym przez SP nr 45
  • Zespół w składzie: Natalia Bąbczyńska IIIa, Matylda Mojsak IIIa, Julia Wesołowska IIIa - nagroda w Konkursie Kolęd i Pastorałek „KOLĘDA MALUCHA” zorganizowanym przez Miejski Dom Kultury w Białymstoku
  • Kacper Sokolewicz kl. IIa – nagroda w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Pocztówka lub ozdoba bożonarodzeniowa” zorganizowanym przez SP nr 44
  • Zespół w składzie: Natalia Bąbczyńska kl.IIIa, Matylda Mojsak kl.IIIa, Julia Wesołowska kl.IIIa, Wiktoria Woronecka kl.IIIa, Zuzanna Obuchowska kl.IIIb – nagroda w VI edycji Wojewódzkiego Integracyjnego Konkursu Muzycznego „Przy wigilijnym stole” zorganizowanego przez SP nr 45
  • Kacper Sokolewicz kl.IIa – nagroda w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Ozdoby świątecznego stołu” zorganizowanym przez SP nr 34
  • Hanna Wygonowska kl.Ib – II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim „Boże Narodzenie słowem malowane” zorganizowanym przez SP nr 16
  • Kacper Sokolewicz kl.IIa – nagroda, Lidia Gierasimiuk kl.Ib – nagroda, Oliwia Kamińska kl.Ib – nagroda w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Jeden, jeden dwa … każdy miś ten numer zna” zorganizowanym przez SP nr 45
  • Kacper Sokolewicz kl.IIa – wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Nasi czworonożni pupile” zorganizowanym przez SP nr 14
  • Zuzanna Obuchowska kl.IIIb – I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Moja Ojczyzna – mój dom” zorganizowanym przez SP nr 7
  • Maja Laskowska kl.Ib – nagroda w Międzyszkolnym Konkursie Plastyczno – Fotograficznym z cyklu „Cztery pory roku - Jesień” zorganizowanym przez SP nr 50
  • Kacper Sokolewicz kl.IIa – nagroda w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Portret jesieni” zorganizowanym przez SP nr 5
  • Matylda Mojsak kl.IIIa – wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Bohaterowie baśni i legend polskich” zorganizowanym przez SP nr 5
  • Natalia Bąbczyńska kl.IIIa i Stanisław Kulesza kl.IIIaII miejsce w Turnieju Wiedzy o życiu i twórczości Jana Brzechwy zorganizowanym przez SP nr 12
  • Matylda Mojsak kl.IIIa - wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Jarzynowo – owocowo – zawsze smacznie oraz zdrowo” zorganizowanym przez SP nr 50

 

 

Osiągnięcia uczniów ze świetlicy szkolnej w roku szkolnym 2013/2014

  • Oliwia Wilkowska kl.IIIb – wyróżnienie – w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Majowa łąka” zorganizowanym przez SP nr 12
  • Zofia Kalinko kl.IIIb – II miejsce – w III edycji Miejskiego Konkurs Ekumenicznego „Budynki sakralne na Podlasiu” zorganizowanego przez SP nr 47
  • Julia Ambrożej kl.IIa – nagroda, Weronika Maciejczuk kl.IIa – nagroda – w Konkursie Plastycznym „Po prostu koci świat” zorganizowanym przez SP nr 12
  • Natalia Bąbczyńska kl.IIa, Weronika Maciejczuk kl.IIa, Wiktoria Woronecka kl.IIa, Zofia Wygonowska kl.IIa – I miejsce - w Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Wiosennej „Wiosna radosna” zorganizowanym przez SP nr 14
  • Julia Piekarska kl.IIa – III miejsce, Szymon Jakubecki kl.Ib – wyróżnienie, Weronika Maciejczuk kl.IIa – wyróżnienie – w Miejskim Konkursie Recytatorskim „Dobre wychowanie wierszem” zorganizowanym przez SP nr 47
  • Julia Ambrożej kl.IIa i Julia Wesołowska kl.IIa – nagroda w kategorii: duety, Matylda Mojsak kl.IIa i Zuzanna Obuchowska kl.IIb – wyróżnienie w kategorii: duety, Natalia Bąbczyńska kl.IIa – wyróżnienie w kategorii: soliści, Zofia Wygonowska kl.IIa - wyróżnienie w kategorii: soliści - w Regionalnym Konkursie Piosenki „Odpowie Ci wiatr…” zorganizowanym przez SP nr 12
  • Natalia Bąbczyńska kl.IIa, Zuzanna Obuchowska kl.IIb, Julia Wesołowska kl.IIa, Zofia Wygonowska kl.IIanagroda - w VII Wojewódzkim Konkursie Artystycznym „Jan Paweł II – Droga do świętości” zorganizowanym przez SP nr 45, PG nr 5, PS nr 30
  • Dominika Kotyńska kl.IIb – nagroda - w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Barwny świat motyli” zorganizowanym przez SP nr 34
  • Stanisław Kulesza kl.IIa – I miejsce, Kornel Korolko kl.IIa – II miejsce – w Miejskim Konkursie Literackim „Czy to bajka czy nie bajka, każda książka poczytajka” zorganizowanym przez SP nr 19
  • Wiktoria Polecka kl.Ibwyróżnienie, Weronika Maciejczuk kl.IIawyróżnienie, Dominika Kotyńska kl.IIb – wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Zwiastuny wiosny” zorganizowanym przez SP nr 50
  • Kacper Sokolewicz kl.Ia i Bartosz Sokolewicz kl.IIIa - nagroda w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Jan Paweł II na zawsze w naszych sercach i pamięci” zorganizowanym przez ZS w Kleosinie.

  • Martina Szczepańska kl.Ib – I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Świat wokół nas – W pustyni i w puszczy” – zorganizowanym przez SP nr 47

  • Kacper Sokolewicz kl.Ia – nagroda, Bartosz Sokolewicz kl.IIIa – nagroda – w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Pocztówka lub ozdoba wielkanocna” zorganizowanym przez SP nr 44
  • Dominika Kotyńska kl.IIb – II miejsce, Oliwia Czemerych kl.IIIbwyróżnienie, Aleksandra Jakubowska kl.IIIbwyróżnienie, Weronika Maciejczuk kl.IIawyróżnienie, Matylda Mojsak kl.IIawyróżnienie, Pola Bobrowicz kl.Iawyróżnienie w Miejskim Konkursie Plastycznym „Ferie są super każdy Ci to powie i zabawa na mrozie wychodzi na zdrowie” – zorganizowanym przez SP nr 26
  • Dominika Kotyńska kl.IIb – nagroda w IV Regionalnym Konkursie Plastycznym „Cztery pory roku na Podlasiu” – zorganizowanym przez SP nr 12
  • Zuzanna Obuchowska kl.IIb – I miejsce, Natalia Bąbczyńska kl.IIa – III miejsce, Wiktoria Woronecka kl.IIa – wyróżnienie – w III edycji Festiwalu Piosenki z czasów Babci i Dziadka” – zorganizowanym przez SP nr 47
  • Zofia Kalinko kl.IIIb – nagroda - w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Białystok zimą” – zorganizowanym przez SP nr 14
  • Zofia Kalinko kl.IIIb, Aleksandra Jakubowska kl.IIIb, Wiktoria Śnitko kl.IIIb, Oliwia Wilkowska kl.IIIb – nagrody w Miejskim Konkursie Plastycznym „Bezpieczne zabawy zimowe” – zorganizowanym przez SP nr 43 oraz Firmę Decathlon

  • Szymon Jakubecki kl.Ib – III miejsce w kategorii: recytacja - w V Festiwalu Sztuk Bożonarodzeniowych „Białe Boże Narodzenie barwami malowane” w SP w Niewodnicy Kościelnej
  • Zofia Kalinko kl.IIIb – wyróżnienie w V Miejskim Konkursie Matematyczno – Plastycznym „Barwy Matematyki” w SP nr 12

  • Kacper Sokolewicz kl.Ia – nagroda, Bartosz Sokolewicz kl.IIIa – nagroda w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Ozdoby bożonarodzeniowe origami” w SP nr 15
  • Julia Ambrożej kl.IIa, Natalia Bąbczyńska kl.IIa, Julia Wesołowska kl.IIa, Wiktoria Woronecka kl.IIa, Oliwia Czemerych kl.IIIb – nagroda w V Edycji Wojewódzkiego Integracyjnego Konkursu Muzycznego „Przy wigilijnym stole” w SP nr 45
  • Martyna Gierałtowska kl.Ib – nagroda oraz Julia Wesołowska kl. IIa – nagroda w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Nasi czworonożni pupile” w SP nr 14
  • Zuzanna Obuchowska kl. IIb  –  wyróżnienie w  Międzyszkolnym  Konkursie  Plastycznym  „Portret Jesieni”  w SP nr 5
  • Patrycja Lik kl. IIIa – wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Bohaterowie wierszy Juliana Tuwima” w SP nr 5
  • Julia Wesołowska kl.IIa – I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Patriotycznym „Kocham Cię moja Ojczyzno” w SP nr 47

 


Osiągnięcia uczniów ze świetlicy szkolnej w roku szkolnym 2012/2013

  • Dominik Chomczyk, Marta Dziwisz, Oliwia Miltyk - II miejsce w Miejskim Konkursie Wiedzy o Janie Pawle II
  • Wiktoria Droń - nagroda w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Portret jesieni"
  • Bartosz Sokolewicz - nagroda w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Przyroda jesienna"
  • Aleksandra Zuchwalska - I miejsce, Aleksandra Zdancewicz - wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Czy znasz twórczość Beaty Ostrowickiej?"
  • Oliwia Miltyk - I miejsce, Zofia Kalinko - II miejsce, Bartosz Sokolewicz - wyróżnienie w II Edycji Wojewódzkiego Konkursu Plastyczno-Informatycznego „Bezpieczny komputer"
  • Zofia Kalinko - nagroda, Patrycja Lik - wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „W krainie pluszowego misia"
  • Dominik Chomczyk, Juliusz Kuzyka - III miejsce w Międzyszkolnym Turnieju Wiedzy o życiu i twórczości Jana Brzechwy
  • Julia Tomkiel - I miejsce, Patrycja Lik - II miejsce, Wikroria Droń - wyróżnienie w Miejskim Konkursie Matematyczno-Plastycznym „Barwy matematyki”
  • Oliwia Czemerych, Zuzanna Obuchowska - wyróżnienie w Wojewódzkim Integracyjnym Konkursie Muzycznym „Przy wigilijnym stole"
  • Aleksandra Liniewicz - nagroda w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Na bombce malowane”
  • Patrycja Lik, Wiktoria Droń – wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Boże Narodzenie na Podlasiu”
  • Bartosz Sokolewicz – nagroda, Zofia Kalinko i Julia Pawełko – wyróżnienia w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Anioły, Aniołki, Aniołeczki”
  • Marta Kowalczyk, Patrycja Lik – wyróżnienie w IV Festiwalu Sztuk Bożonarodzeniowych
  • Aleksandra Zdancewicz, Zuzanna Obuchowska, Bartosz Sitniczuk, Sonia Błaszko, Wiktoria Droń, Patrycja Lik, Zosia Kalinko, Aleksandra Zuchwalska – nagroda; Maja Cichoń, Dominika Kotyńska, Kasia Kierman, Joasia Kusznier, Oskar Jarząbek, Gabrysia Perkowska – wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Wierszobajki Mateuszka”
  • Bartosz Sokolewicz– nagroda w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Podania i legendy polskie”
  • Wiktoria Droń z kl. IIa, Marta Kowalczyk i Wiktoria Śnitko – I miejsce, Marta Kowalczyk - wyróżnienie w Regionalnym Konkursie „Mistrz Origami”
  • Aleksandra Zuchwalska – nagroda w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Hu, hu ha – nasza zima zła”
  • Zuzanna Laskowska, Julia Pawełko - nagroda w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Krajobraz zimowy”
  • Katarzyna Kierman , Dominika Kotyńska , Bartosz Sokolewicz, Wiktoria Jasiecka, Aleksandra Jakubowska, Marta Dziwisz, Oliwia Miltyk – nagrody w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Bezpieczne zabawy zimowe”
  • Wiktoria Droń – II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Plastyczno – Fotograficznym „Człowiek. Moja najwspanialsza podróż”
  • Julia Wesołowska – wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Cztery pory roku na Podlasiu”
  • Zuzanna Obuchowska – nagroda w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Pocztówka wielkanocna”
  • Marta Kowalczyk, Patrycja Lik, Julia Pawełko - I miejsce; Wiktoria Droń, Zosia Kalinko - wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Origami na sportowo”
  • Julia Wesołowska, Maja Cichoń - III miejsce  w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Z ekologią na wesoło”
  • Julia Wesołowska – nagroda w Miejskim Konkursie Plastyczno-Literackim „Nasz czysty Białystok”
  • Natalia Bąbczyńska – II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim „Spotkanie z poezją – Wierszobajki Mateuszka”
  • Dominika Kotyńska – nagroda w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Sport mam we krwi”
  • Wiktoria Droń, Aleksandra Zuchwalska – nagrody, Maja Cichoń – wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Świat w oczach dziecka”

 

Osiągnięcia uczniów ze świetlicy szkolnej w roku szkolnym 2011/2012

  • Aleksandra Zdancewicz – II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Wakacyjne wspomnienia”
  • Patrycja Lik – wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Bohaterowie bajek Walta Disneya”
  • Oliwia Miltyk – nagroda w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Portret jesieni”
  • Sonia Błaszko, Wiktoria Droń, Marta Kowalczyk, Patrycja Lik – nagrody w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Kwiatowe fantazje”
  • Zosia Kalinko – nagroda, Oliwia Miltyk, Maciej Pogorzelski – wyróżnienie w V edycji Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego „Misie znane i lubiane” pod hasłem „O czystą Ziemie nie od dziś troszczy się mały Pluszowy Miś”
  • Wiktoria Droń - wyróżnienie w Miejskim Konkursie Matematyczno-Plastycznym "Barwy matematyki"
  • Weronika Dubowska, Wiktoria Droń, Marta Kowalczyk – nagrody w Międzyszkolnym Konkursie Orgiami „Bombka orgiami”
  • Wiktoria Droń, Oliwia Czemerych - nagroda w Wojewódzkim Integracyjnym Konkursie Muzycznym „Przy wigilijnym stole"
  • Wiktoria Droń – wyróżnienie, Dominika Ławreszuk – nagroda w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Boże Narodzenie na Podlasiu”
  • Aleksandra Liniewicz – wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Na bombce malowane”
  • Wiktoria Droń - wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Drzewa i krzewy w zimowej szacie"
  • Aleksandra Zuchwalska – wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Zimowy krajobraz”
  • Oliwia Miltyk – nagroda w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Pocztówka Walentynkowa”
  • Oliwia Czemerych, Agata Woroszyło – nagroda w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Rośliny i zwierzęta chronione”
  • Oliwia Miltyk, Karolina Lewczuk – nagroda w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Cztery Pory Roku na Podlasiu”
  • Aleksandra Zdancewicz, Aleksandra Liniewicz – wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Baranek Wielkanocny”
  • Patrycja Lik -wyróżnienie w Konkursie Recytatorskim „Wiersze Władysława Bełzy”
  • Adela Sobolewska - III miejsce w Miejskim Konkursie Recytatorskim „Czy to bajka czy nie bajka – każda książka poczytajka”
  • Oliwia Czemerych - nagroda w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Zdrowie na stole”
  • Aleksandra Jakubowska – wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Zwiastuny wiosny”
  • Natalia Pogorzelska – II miejsce w Miejskim Konkursie „Festiwal piosenki z czasów babci i dziadka”
  • Wiktoria Droń, Aleksanrda Łukoszyk, Szymon Wyszyński – wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Sport mam we krwi”
  • Sonia Błaszko, Wiktoria Droń, Marta Kowalczyk, Patrycja Lik, Julia Pawelko, Hanna Pawłowska wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Plastyczno-Literacko-Fotograficznym „Przyroda Podlasia w czterech porach roku”
  • Wiktoria Droń – nagroda w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Barwy wiosny w kwiatach”
  • Natalia Pogorzelska – I miejsce, Aleksandra Łukoszyk – wyróżnienie – w II Edycji Wojewódzkiego Konkursu Plastyczno - Fotograficznego „Człowiek. Ja i moja ulubiona dyscyplina sportowa”
  • Wiktoria Droń, Aleksandra Jakubowska, Marta Kowalczyk, Patrycja Lik, Agata Woroszyło – nagrody w Międzyszkolnym Konkursie Plastyczno-Recytatorskim „Przygoda z poezją – Wierszobajki Mateuszka”

 

 

 

<< powrót