"Największym zwycięstwem jest to,

które odnosimy nad nami samymi."

                   Tadeusz Kościuszko

 

Aktualna data i czas

 

Sprawdzian szóstoklasisty PDF Drukuj Email

Jednym z priorytetów działalności naszej szkoły w roku szkolnym 2011/2012 jest bardzo dobre przygotowanie uczniów klas szóstych do sprawdzianu na zakończenie szkoły podstawowej. W tym roku szkolnym sprawdzian odbędzie się w dniu 03 kwietnia 2012 roku. Uczniowie zostali zapoznani z warunkami organizacji sprawdzianu oraz ze standardami wymagań. Szczegółowe informacje  dostępne są na stronie internetowej Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Łomży www.oke.lomza.pl Poniżej przedstawiamy harmonogram działań organizowanych przez nauczycieli naszej szkoły.

 

 

 

Lp.
Termin
Działanie
1.
10 październik 2011
Test wybrany ze strony OKE w Łomży
2.
14 listopad 2011
Próbny sprawdzian
3.
12 grudzień 2011
Omnibus - konkurs dla uczniów klas szóstych
4.
16 styczeń 2012
Test wybrany ze strony OKE w Łomży
5.
28 luty 2012
Próbny sprawdzian
6.
12 marzec 2012
Test wybrany ze strony OKE w Łomży
7.
w ciągu całego roku szkolnego
Zajęcia pozalekcyjne przygotowujące do sprawdzianu
8.
w ciągu całego roku szkolnego Wykonanie prezentacji multimedialnych - repetytorium