"Największym zwycięstwem jest to,

które odnosimy nad nami samymi."

                   Tadeusz Kościuszko

 

Aktualna data i czas

 

Sprawdzian szóstoklasisty 2012/2013 PDF Drukuj Email

Wzorem lat ubiegłych zamieszczamy harmonogram działań organizowanych przez nauczycieli naszej szkoły w celu przygotowania uczniów klas szóstych do sprawdzianu.  W tym roku szkolnym sprawdzian odbędzie się w dniu 04 kwietnia 2013 roku. Uczniowie zostali zapoznani z warunkami organizacji sprawdzianu oraz ze standardami wymagań. Szczegółowe informacje  dostępne są na stronie internetowej Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Łomży www.oke.lomza.pl

 

 

Lp.
Termin
Działanie
1.
17 wrzesień 2012
Test wybrany ze strony OKE w Łomży przeprowadzony w ramach diagnozy umiejętności uczniów
2.
listopad 2012
Próbny sprawdzian
3.
grudzień 2012
Omnibus - turniej dla uczniów klas szóstych
4.
luty 2013
Próbny sprawdzian
5.
marzec 2013
Konkurs ortograficzny
6.
w ciągu całego roku szkolnego
Zajęcia pozalekcyjne przygotowujące do sprawdzianu