"Największym zwycięstwem jest to,

które odnosimy nad nami samymi."

                   Tadeusz Kościuszko

 

Aktualna data i czas

 

My book - my friend 2015/2016 PDF Drukuj Email

„My book – my friend” „Książka – mój przyjaciel” - klub czytelniczy anglistów


to zajęcia rozwijające zasób słownictwa oraz doskonalące wymowę angielską poprzez czytanie wybranych pozycji literatury anglojęzycznej realizowane w ramach innowacji od września 2015r. do końca czerwca 2017r w Szkole Podstawowej nr 16 im. Tadeusza Kościuszki w Białymstoku.

Dodatkowe zajęcia języka angielskiego będą opierały się na czytaniu i słuchaniu wybranych tradycyjnych pozycji literatury anglojęzycznej. Nauka poprzez zabawę umożliwi naturalne przyswajanie języka obcego przez dzieci. Wspólnie z uczniami stworzony zostanie księgozbiór anglojęzyczny w szkolnej bibliotece. Działania koła dokumentowane będą na blogu pod adresem http://mybookmyfriendsp16.blogspot.com/ Innowację realizuje pani Agnieszka Matukiewicz wraz z uczniami klasy 5A i 4B.