"Największym zwycięstwem jest to,

które odnosimy nad nami samymi."

                   Tadeusz Kościuszko

 

Aktualna data i czas

 

Wykaz zajęć pozalekcyjnych 2016/2017 PDF Drukuj Email

Informacja o ofercie zajęć pozalekcyjnych w Szkole Podstawowej nr 16
w roku szkolnym 2016/2017

 

W SP16 zorganizowane są 64 formy zajęć pozalekcyjnych dla uczniów klas 0-6 prowadzone przez nauczycieli naszej szkoły. Do kół zainteresowań została przeprowadzona rekrutacja. Na zajęcia zorganizowane w ramach pomocy psychologiczno-pedagogicznej zakwalifikowani zostali uczniowie po diagnozie nauczycieli uczących. W celu zapisania się na koło należy zgłosić się do nauczyciela prowadzącego i dowiedzieć o wolne miejsca.

 

 

 

Lp.

Rodzaj zajęć pozalekcyjnych / nazwa zajęcia

Dzień tygodnia realizacji zajęć

Godziny realizacji zajęć

Nauczyciel prowadzący

1

Mistrzowie Kodowania – koło komputerowe

wtorek

13:40-14.30

s.105

Izabela Kardasz

2

Barwne Inspiracje - Koło Plastyczne

wtorek

13:40-14:25

s.107

Marta Kluczyk

3

Innowacja - Czytam, Więc Piszę - Koło Małych Redaktorów

środa

12.45-13.30

s.110

Beata Surmacewicz

Marta Kluczyk

4

Innowacja – koło matematyczno- informatyczne „Programowanie Interaktywnych Ćwiczeń Matematycznych”

piątek

13:40-14.30

s.105

Izabela Kardasz

5

Barwne Inspiracje - Koło Plastyczne

czwartek

13.40-14.25

s.210

Grażyna Durek

6

Zajęcia Twórcze

poniedziałek

14.35-15.20

s.07

Urszula Łozdowska

7

Koło Logicznego Myślenia RUSZ GŁOWĄ

wtorek

14.35 - 15.20

s.209

Danuta Glazer

8

Kolorowy Zawrót Głowy- Koło Plastyczne

czwartek

12.45-13.30

s.205

Ewa Gutowska

9

Mali Artyści- Koło Plastyczne

środa

12.30 - 13.00

s.6

Monika Bucko

10

Chór

środa

13.35 - 14.20

s.108

Dorota Skorupska

11

Język Niemiecki Od Podstaw

piątek

13.40-14.25

s.208

Paulina Żarniewska

12

Koło Polonistyczne

poniedziałek

14:25 - 15:20

s.110

Patrycja Łukaszewicz

13

Koło Języka Angielskiego

poniedziałek

13.40 - 14.25

s.106

Justyna Czerepska

14

Plastyka Z Wyobraźnią - Koło Plastyczne

piątek

13.40 - 14.25

s.205

Marzena Dęby

15

Muzyczne Inspiracje - Zabawy Z Bum Bum Rurkami. Koło Muzyczne Klas II- III

Czwartek

15.25- 16.15

s.209

Ewa Jadczak

16

Koło Przyrodnicze- "Tropiciele Przyrody"

piątek

13.40 - 14.25

s.106

Katarzyna Silwon

17

"Zosia- Samosia"-Zajęcia Kształtujące Samodzielność I Rozwijające Nawyki Higieniczne- Koło Praktyczno-Techniczne

wtorek

13.00-13.30

s.6

Barbara Smaczna

18

Mistrzowie Kodowania – koło  komputerowe dla klas 2-3

czwartek

13.45-15.00

s.105

Małgorzata Woroszyło

19

Gry Planszowe

wtorek

12.45-13.30

s.210

Joanna Derkowska

20

Koło Historyczne "Białystok Sercem Podlasia - Moje Miasto, Mój Region"

czwartek

13.40-14.25

s.108

Beata Jatel

21

Spotkania z Książką

środa

13.40 - 14.25s.01

Agata Żebrowska

22

Koło Języka Angielskiego

piątek

12.45-13.30

s.205

Krzysztof Paszkiewicz

23

Koło Szachowe

piątek

11:50 - 12:25

s.204

Ewa Pawłowska

24

Koło Matematyczne

wtorek

13:40 - 14:25

s.111

Ewa Pawłowska

25

Zajęcia Innowacyjne "My Book - My Friend" Klub Czytelniczy Anglistów

środa

13:40 - 14:25

s.109

Agnieszka Matukiewicz

26

Koło Twórcze

piątek

13.40 - 14.25

s.211

Agnieszka Malinowska

27

Koło Opowieści Biblijnych

środa

8.55-9.40

s.107

Irena Kardasz

28

Matematyka Dla Smyka

wtorek

12:30 - 13:00

s.204

Agnieszka Wasilewska

29

Koło Miłośników Języka Polskiego

czwartek

8.00-9.40

s.105

Julita Wasilewska

30

Koło matematyczne

czwartek

12.45-13.30

s.107

Lucyna Łukjan

31

SKS

piątek

13.40-15.20

SG

Dawid Malinowski

32

W świecie tańca

wtorek

15.30 – 16.15

Klaudia Nierodzik

33

Zajęcia z języka angielskiego

poniedziałek

14.35-15.20 s.209

Paulina Żarniewska

34

Innowacja - Koło komputerowe 4-6 „Programik plus”

środa

13.40-15.00 s. 105

Małgorzata Woroszyło

35

Innowacja - "Edukacja przez szachy"

poniedziałek

15.30-16.15 s.209

Paulina Żarniewska

36

Innowacja - "Edukacja przez szachy"

czwartek

14.35 - 15.20  s.211

Agnieszka Malinowska

37

Zajęcia edukacyjne z uczniem zdolnym

czwartek

12.30 - 13.15 s.01

Paulina Żarniewska

38

Zajęcia z zakresu kształcenia umiejętności społecznych

wtorek

13.40-14.25

J. Ostaszewska Samojło

39

Zajęcia z zakresu kształcenia umiejętności społecznych

piątek

13.40-14.25

J. Ostaszewska Samojło

40

Zajęcia terapii pedagogicznej

piątek

8.45 - 9.40 s.01

Agata Żebrowska

41

Zajęcia terapii pedagogicznej

Wtorek

8.00 - 8.45

Agata Żebrowska

42

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

środa

12.45- 13.30 s. 204

Ewa Jadczak

43

zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze j. polski

poniedziałek

13:40-14:25 s 110

Łukaszewicz Patrycja

44

zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze matematyka

czwartek

13:40/s.107

Izabela Kardasz

45

zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze matematyka

piątek/

12:45/s.107

Izabela Kardasz

46

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

wtorek

12:45-13:30 s. 205

Marta Kluczyk

47

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z j. polskiego

środa

13:40-14:25 s.  110

Beata Surmacewicz

48

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z j. polskiego

wtorek

13:40-14:25 s. 110

Beata Surmacewicz

49

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

wtorek

10.45 - 11.30 s.01

Grażyna Durek

50

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

wtorek

9.50-10.35 s. 204

Paulina Żarniewska

51

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

wtorek -

8.55-9.40 s.01

Paulina Żarniewska

52

zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze

środa

9.50 - 10.35 s. 204

Danuta Glazer

53

zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze

wtorek

13.40-14.25 s. 207

Ewa Gutowska

54

zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze z j. angielskiego

piątek

12.45-13.30 s. 110

Justyna Czerepska

55

zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze

czwartek

11.45 - 12.30 s. 204

Marzena Dęby

56

zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze

poniedzialek

12.45- 13.30 s. 204

Ewa Jadczak

57

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

piątek

8.00-8.45 s.204

Joanna Derkowska

58

konsultacje komputerowe dla uczniów i dla nauczycieli

wtorek

13.40-14.25 s. 107

Małgorzata Woroszyło

59

konsultacje komputerowe dla uczniów i dla nauczycieli

czwartek

12.45-13.30, s. 105

MałgorzataWoroszyło

60

zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze z j. angielskiego

poniedziałek

14.35-15.20 s. 207

K. Paszkiewicz

61

zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze

wtorek

godz. 14.35-15.25 s.111

Pawłowska Ewa

62

zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze

czwartek

godz. 13.40 - 14:25 s.204

Agnieszka Matukiewicz

63

zajęcia dydaktyczno– wyrównawcze

wtorek

14.35 – 15.20 s.204

Agnieszka Malinowska

64

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

piątek

12.45-13.30 s. 204

Łukjan Lucyna