"Największym zwycięstwem jest to,

które odnosimy nad nami samymi."

                   Tadeusz Kościuszko

 

Aktualna data i czas

 

Laureaci 2016/2017 PDF Drukuj Email

21 marca 2017 roku w sali konferencyjnej Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego w Białymstoku odbyło się uroczyste podsumowanie Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych dla szkół podstawowych w roku szkolnym 2016/ 2017.

Naszą szkołę na tej uroczystości reprezentowało troje uczniów:

Zuzanna Laskowska, VI a- 3 tytuły laureata: z języka polskiego, języka angielskiego i matematyki,

Zuzanna Kotyńska, VI a- tytuł laureata z języka polskiego,

Paweł Łuszczewski, VI b- tytuł laureata z języka angielskiego.

Zuzia Laskowska zajęła drugie miejsce w województwie pod względem liczby tytułów laureata, dlatego  Wojewoda  Podlaski wręczył jej ozdobny grawerton dla szczególnie uzdolnionego ucznia. Uczniów, którzy zdobyli tytuł laureata z języka polskiego przygotowała Pani Julita Wasilewska, z języka angielskiego Panie Agnieszka Matukiewicz oraz Justyna Czerepska, a z matematyki Pani Ewa Pawłowska.

Wszystkim zdobywcom tytułu laureata gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.