W barwach biało-czerwonych II edycja PDF Drukuj Email

W barwach biało-czerwonych II edycja

W 2016/2017  roku przystąpiliśmy do drugiej edycji projektu „W barwach biało- czerwonych”, który zrealizowaliśmy z okazji Święta Konstytucji 3 Maja oraz Święta Flagi. Tym razem skupiliśmy się na przygotowaniu wielu świątecznych dekoracji w szkole i na zewnątrz budynku szkolnego. Przy współpracy nauczycieli i uczniów zaaranżowaliśmy przestrzeń w najbliższym otoczeniu szkoły – przy wejściu głównym dekoracje z kwiatów, chorągiewek i balonów oraz wewnątrz budynku dekoracje korytarzy, świetlicy oraz tablic informacyjnych w postaci biało - czerwonych kwiatów, motyli, symboli narodowych oraz cytatów wielkich postaci. Odbyły się też dwa konkursy: "Polak - to brzmi dumnie" Recytatorski Konkurs Poezji Patriotycznej oraz Szkolny Konkurs Wiedzy o Polsce. Po kliknięciu na zdjęcie obejrzymy prezentację.