Cyberbezpieczni DBI 2018 PDF Drukuj Email

W dniu 9 marca 2018 roku odbył się turniej "Cyberbezpieczni" podsumowujący cykl działań podjętych w szkole z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu. W zmaganiach uczestniczyły drużyny z klas 4-5. Uczniowie obejrzeli prezentację podsumowującą tematykę tegorocznej edycji "Tworzymy kulturę szacunku w sieci". Zadania konkursowe dotyczyły zagadnień z dziedziny profilaktyki, netykiety a także programowania. Uczniowie poradzili sobie bardzo dobrze. Zwycięzcy otrzymali dyplomy oraz drobne upominki.

Wyniki szkolnego konkursu "Bezpieczny Internet" zorganizowanego w tegorocznej edycji DBI, w kategorii pracy plastycznej, opublikowane są na blogu świetlicy, natomiast wyniki z kategorii prezentacja oraz plakat na blogu Fani IT.