Laureatki konkursu "Kartki z historii Polski" 2017/2018 PDF Drukuj Email

30 kwietnia 2018 roku odbyła się w Szkole Podstawowej nr 26 w Białymstoku uroczystość wręczenia nagród i wyróżnień w konkursie plastycznym szkół podstawowych województwa podlaskiego i szkół polskich poza granicami kraju - "Kartki z historii Polski". Tematyka prac miała nawiązywać do odzyskania przez Polskę niepodległości. Patronat nad konkursem objął Instytut Pamięci Narodowej - Oddział w Białymstoku i Muzeum Podlaskie w Białymstoku. Siedem uczennic naszej szkoły - z klasy II A zajęło I MIEJSCE. Są to: Marta Bernadetta Lisowska, Laura Lis, Paulina Kuberska, Agnieszka Rybko, Hanna Sokólska, Aleksandra Maksimiuk, Milena Wilkowska. Wykonały one prace plastyczne pod kierunkiem pani Marzeny Dęby.