Laureaci konkursow przedmiotowych 2017/2018 PDF Drukuj Email

24 maja 2018r nasi uczniowie wzięli udział w uroczystym podsumowaniu wojewódzkich konkursów przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych w roku szkolnym 2017/2018. Miło nam oznajmić, iż znaleźliśmy się w gronie szkół z największą liczbą laureatów. Jesteśmy na trzeciej pozycji wśród szkół publicznych w Białymstoku. Dwie uczennice zdobyły po dwa tytuły laureata. Zuzanna Laskowska z klasy VII A  została laureatką z języka angielskiego- opiekun: pani Elżbieta Bołbot oraz matematyki- opiekun: pani Ewa Pawłowska. Natalia Białobrzeska z klasy VI A została laureatką z języka angielskiego- opiekun: pani Justyna Czerepska oraz języka polskiego- opiekun: pani Beata Surmacewicz. Natomiast uczennice: Oliwia Stelmaszczyk z klasy VII A oraz Zuzanna Hryniewicka z klasy VII B zostały laureatkami z języka angielskiego- opiekun: pani Elżbieta Bołbot.

WSZYSTKIM SERDECZNIE GRATULUJEMY!