Wolontariusz przez duże W! PDF Drukuj Email

5 grudnia obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień WOLONTARIUSZA. Z tej okazji klasa 1B i 3A przygotowały apel. Zaprezentowały scenkę teatralną pod tytułem "Jestem Wolontariuszem - lubię i chcę pomagać". Uczniowie  wspólnie zaśpiewali piosenkę o pomaganiu innym oraz o tym, że bycie wolontariuszem to zaszczyt! Podczas apelu rozstrzygnięty został szkolny konkurs recytatorski o tolerancji i pomaganiu - dla klas 1 -3, a także szkolny konkurs literacki - dla klas 4 - 8 o tej samem tematyce. Wręczono dyplomy oraz słodkie nagrody. Zorganizowano wystawę plakatów wykonanych przez uczniów klas 1 - 8 promujących Dzień Wolontariusza. Tego dnia, drzwi wejściowe do szkoły zostały ozdobione papierowymi serduszkami z sentencjami o wolontariuszu - jego cechach i pracy.
W tym szczególnym dniu, życzymy wszystkim Wolontariuszom zapału, wytrwałości, siły i pozytywnej energii na wszystkie kolejne dni!
Opiekunowie szkolnego klubu wolontariusza: Marzena D., Ewa G