"Największym zwycięstwem jest to,

które odnosimy nad nami samymi."

                   Tadeusz Kościuszko

 

Aktualna data i czas

 

Kola zainteresowan 2019/2020 PDF Drukuj Email

W roku szkolnym 2019/2020 zorganizowane zostały zajęcia kształtujące kreatywność. Chętni uczniowie zgłaszają się do nauczycieli prowadzących. Harmonogram zajęć poniżej.

Lp.

Nazwa zajęć:

zajęcia kształcące kreatywność

Nazwisko, imię nauczyciela prowadzącego

dzień, godzina, sala

KLASY 4-7

1

Koło przyrodnicze “Tropiciele przyrody”- zajęcia kształtujące kreatywność przyrodniczą gr.I

Silwon Katarzyna

czwartek, godz.12.50 - 13.35, s. 018

2

Koło przyrodnicze “Tropiciele przyrody”- zajęcia kształtujące kreatywność przyrodniczą gr.II

Silwon Katarzyna

czwartek, godz.10.40 - 11.25, s. 019

3

Koło  Miłośników Sztuki - zajęcia artystyczne rozwijające kreatywność plastyczną.

Winconek Bożena

środa, godz. 14.35-15.20, s.108

4

Koło dziennikarskie TADEUSZEK - zajęcia kształtujące kreatywność językową, literacką, społeczną, informatyczną, plastyczną - rozwijające twórcze myślenie

Markowska Monika

czwartek, godz.13.45 - 14.30, s. 204

5

W świecie multimediów – zajęcia informatyczne

Komorowski Kamil

piątek 15:20 - 16:10 s.105

6

Śladami przyrody”- zajęcia kształtujące kreatywność przyrodniczą

Klimuszko Edyta

środa, godz.11:45- 12:30, s. 206z

7

Artystyczne działania młodego humanisty – zajęcia filologiczne

Łukaszewicz Patrycja

środa 10:40-11:25 s. 018

8

Zajęcia artystyczne - chór, plastyczne.

Skorupska Dorota

wtorek, 16.15 - 17.00, s. 108

9

Bliżej literatury”- zajęcia kształtujące kreatywność polonistyczną gr. I

Wasilewska Julita

środa, godz. 8. 50- 9. 35, stołówka

10

Bliżej literatury”- zajęcia kształtujące kreatywność polonistyczną gr.II

Wasilewska Julita

piątek, godz. 8. 50- 9. 35, stołówka

11

Historia wokół nas” - kreatywne koło historyczne

Jatel Beata

piątek, g. 12.50 - 13.35, sala 204

KLASY  ÓSME

12

Zajęcia kształtujące kreatywność - językowe 8A

Czerepska Justyna

piątek, g.8.00 - 8.45 sala 109

13

Zajęcia kształtujące kreatywność - matematyczn – 8A

Pawłowska Ewa

środa, godz. 8:00 - 8:45, sala 111

14

Zajęcia filologiczne kształtujące kreatywność polonistyczną     8 A

Surmacewicz Beata

czwartek, godz. 8.00 - 8.45, sala 110

15

Zajęcia filologiczne kształtujące kreatywność polonistyczną     8 B

Surmacewicz Beata

czwartek, godz. 8.50 - 9.35, sala 110

16

Zajęcia kształtujące kreatywność językową uczniów klasy 8B

Matukiewicz Agnieszka

piątek, 13.45-14.30, sala 109

17

Zajęcia kształtujące kreatywność matematyczną 8b

Kardasz Izabela

piątek, 13.45-14.30, sala 110

KLASY 1-3

18

Klub Małego Odkrywcy” - zajęcia kształtujące kreatywność matematyczno - przyrodniczą.

 

Dęby Marzena

środa, godz. 15.20 - 16.10, sala 018

19

Mistrzowie kodowania” - zajęcia kształtujące kreatywność w programowaniu.

Kołodzin Magdalena

piątek, godz. 8.00 - 8.45, sala 015

20

Zajęcia kształtujące wyobraźnię plastyczną - “Plastyczne inspiracje

Wilczko Marta

środa, 9:45 s.019

21

Zajęcia kształtujące kreatywność matematyczną- “Mały matematyk”.

Łukjan Lucyna

środa- 14.35 s 211

22

Matematyczne ABC” - zajęcia kształtujące kreatywność matematyczną.

Gutowska Ewa

poniedziałek 8.00, sala 207

23

Zajęcia kształtujące kreatywność - “Przygoda z matematyką

Durek Grażyna

poniedziałek 13.45 - 14.30, s.211

24

Ekosprinter matematyczno- przyrodniczy- zajęcia kształtujące kreatywność matematyczną i ekologiczną.

Jadczak Ewa

środa, godz. 8.00, sala 204

czwartek, godz. 9.45 sala 204

25

Potyczki matematyczne” - zajęcia kształtujące kreatywność matematyczną.

Zajęcia kształtujące kreatywność - “Mały artysta

Kluczyk Marta

środa 11.45, sala 019

czwartek 8.00 sala 106

26

Zajęcia kształtujące kreatywność - “Mały geniusz

 

Malinowska Agnieszka

wtorek 8.00, sala 209

piątek 11.45, sala 019

Kontynuowane są również zajęcia rozwijające uzdolnienia w ramach projektu "Przewodnik, tropiciel, odkrywca - meandry wiedzy".