Rekrutacja do projektu 2019/2020 PDF Drukuj Email

Szanowni Rodzice

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 16 im. Tadeusza Kościuszki w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1 zaprasza do udziału w II turze rekrutacji uczniów klas I, klas IV – VI oraz klas VII - VIII na zajęcia realizowane w ramach projektu pn. „Przewodnik, tropiciel, odkrywca - meandry wiedzy” współfinansowanego ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020.

Szczegółowe informacje dotyczące rodzaju zajęć pozalekcyjnych, zasad rekrutacji oraz zasad uczestnictwa w projekcie znajdują się w „Regulaminie projektu pn. „Przewodnik, tropiciel, odkrywca - meandry wiedzy” (tekst jednolity z uwzględnieniem zmian z dnia 09.09.2019 r.). Rekrutacja rozpoczyna się w dniu 10 września i potrwa do 17 września 2019 r. do godz. 15:00. W tych dniach do sekretariatu szkoły należy złożyć „Kartę zgłoszenia do udziału w projekcie” z zaznaczeniem rodzaju zajęć rozwijających, którymi uczeń jest zainteresowany (od nr 1 do 6). Dodatkowo uczniowie będą mogli uczestniczyć w zajęciach specjalistycznych na podstawie opinii nauczyciela lub pedagoga (od nr 7 do 9).

REGULAMIN PROJEKTU TUTAJ

KARTA ZGŁOSZENIA NA ZAJĘCIA  TUTAJ