Lektury.gov.pl PDF Drukuj Email

Platforma lektury.gov.pl jest katalogiem lektur szkolnych, zarówno w formatach do czytania, jak i audiobooków. Mimo powszechnego dostępu do Internetu, jest on rzadko wykorzystywany do poszukiwania lektur. Odpowiedzią na ten problem jest portal lektury.gov.pl. Na platformie, książki udostępnione są poprzez zawarty w serwisie czytnik ebooków lub odtwarzacz audiobooków. Ponadto użytkownicy platformy mogą ściągnąć wygodną aplikację mobilną partnera lektury.gov.pl - Legimi. Serwis otwiera uczniom dostęp do ponad 220 darmowych nagrań, których słuchać można w trakcie uprawiania sportu, wykonywania obowiązków domowych czy jazdy autobusem.

Informacja o podrecznikach w roku szkolnym 2017/2018 PDF Drukuj Email

Wszystkie klasy 1-7 w roku szkolnym 2017/2018 otrzymają podręczniki do przedmiotów  obowiązkowych bezpłatnie  - sfinansowane z dotacji państwowej.

Wykaz podręczników do religii katolickiej TUTAJ

Wykaz lektur do klas 4-7 poniżej.

wyprawka kl. 1 2016/2017 PDF Drukuj Email

Wyprawka dla ucznia klasy 1A  TUTAJ

Zapraszamy rodziców uczniów klasy 1A

na spotkanie organizacyjne z dyrekcją i nauczycielami

w dniu 29 sierpnia 2016r o godz. 17.00 s. 207

Wykaz podręczników 2016/2017 PDF Drukuj Email

Wykaz podręczników dla klasy zerowej i szóstej na rok szkolny 2016/2017 TUTAJ.

Wykaz podręczników do religii katolickiej TUTAJ

Kiermasz używanych podręczników 2015/2016 PDF Drukuj Email

Do rodziców i uczniów klas V-VI

W związku ze zbliżającym się końcem roku szkolnego 2015/2016 informujemy, że na terenie naszej szkoły odbywa się obrót używanymi podręcznikami:

- 23.06.2016 (czwartek)- w godzinach  od 8.55 do 9.40 na I pietrze  szkoły odbędzie się kiermasz takich podręczników.

Nauczyciele z języka angielskiego proszą o nie sprzedawanie podręczników z tego przedmiotu. Twierdzą, że  używane podręczniki mają ślady po ołówku co utrudnia pracę w kolejnym roku szkolnym.

Opiekun SU: Katarzyna Silwon

Wykaz podręczników dla klasy zerowej i  szóstej na rok szkolny 2016/2017 TUTAJ. Pozostałe klasy 1-5 w roku szkolnym 2016/2017 otrzymają podręczniki do przedmiotów  obowiązkowych bezpłatnie sfinansowane z dotacji państwowej.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 następna > ostatnia >>