Rada Rodziców 2017/2018 PDF Drukuj Email

Przeprowadzone w dniu 21 września 2017 r. wybory wyłoniły Prezydium Rady Rodziców Szkoły Podstawowej nr 16 im. Tadeusza Kościuszki w Białymstoku. W roku szkolnym 2017/2018 Prezydium Rady Rodziców jest w następującym składzie:

-       Przewodnicząca – pani Katarzyna Czemerych (delegat klasy VII b),

-       Zastępca przewodniczącej – pani Agnieszka Hamanowicz (delegat klasy I a),

-       Sekretarz – pani Justyna Kamińska (delegat klasy IV d),

-       Skarbnik – pani Danuta Ostaszewska (delegat klasy I b).

Skład komisji rewizyjnej:

-       Przewodniczący – pani Małgorzata Jaworska (delegat klasy III c),

-       Członek komisji – pani Anna Tołczyk (delegat klasy III d).

Podczas pierwszego w nowym roku szkolnym posiedzeniu ustalono kwotę składki na Radę Rodziców na rok szkolny 2017/2018:

-       50 zł za pierwsze dziecko,

-       35 zł za drugie dziecko uczące się w naszej szkole,

-       kolejne dzieci w szkole zwolnione są z opłaty.

Wpłat można dokonywać bezpośrednio w PM Banku na ul. Bacieczki 4 lub na konto Rady Rodziców. W tytule przelewu należy wpisać imię i nazwisko dziecka oraz klasę.

Nr konta: PM Bank  39 8099 0004 0011 9600 3000 0030

Wielkanoc 2017 PDF Drukuj Email

W dniach 13.04.2017 (Wielki Czwartek),

14.04.2017 (Wielki Piątek),

18.04.2017 (wtorek)-

w świetlicy w godz. 6.30-16.30

pełniony będzie dyżur nauczycielski.

Jeżeli do godz. 10.00 nie będzie żadnego dziecka dyżur zostanie odwołany do końca dnia.

Zyczenia swiateczne PDF Drukuj Email

Kupuje w Internecie 2016/2017 PDF Drukuj Email

Szanowni Państwo,

Polskie Centrum Programu Safer Internet informuje, iż wystartowała IV edycja edukacyjnej akcji "€œKupuję w internecie”, której celem jest zwiększanie kompetencji cyfrowych Polaków w obszarze zakupów online.

Umiejętności cyfrowe są jedną z kluczowych kompetencji współczesnego człowieka, dzięki którym może on korzystać z dobrodziejstw technologii.
Świadome i bezpieczne dokonywanie zakupów przez internet, a także znajomość swoich praw z tym związanych jest jedną z takich kompetencji.

Zapraszamy do zapoznania się z wydanym w ramach akcji miniporadnikiem „Kupuję w internecie”, który zawiera: prawa konsumenta, opis procesu zakupowego,
dekalog bezpiecznych zakupów online oraz wskazówki, jak kupować w internecie.
Zachęcamy do lektury i dzielenia się miniporadnikiem z tymi, dla których może być szczególnie przydatny.

Organizatorem akcji „Kupuję w internecie” jest Izba Gospodarki Elektronicznej. NASK jest partnerem wydarzenia. Akcja została objęta honorowym patronatem
przez Ministerstwo Cyfryzacji oraz Ministerstwo Rozwoju.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 następna > ostatnia >>