Rekord dla Niepodleglej 9 listopada 2018 PDF Drukuj Email

W dniu 9 listopada wzięliśmy udział w inicjatywie MEN- Rekord dla Niepodległej. Obejrzeliśmy przedstawienie "Polska - nasza kochana Ojczyzna", zaśpiewaliśmy hymn państwowy o godz. 11.11, a następnie celebrowaliśmy 100 rocznicę odzyskania niepodległości śpiewając pieśni patriotyczne.

Prosba o wsparcie PDF Drukuj Email

Wolny dzien 12 listopada 2018 PDF Drukuj Email

Dzień 12 listopada 2018 r. jest Świętem Narodowym z okazji Setnej Rocznicy

Odzyskania Niepodległości Rzeczypospolitej Polskiej.

Jest to dzień wolny od pracy.

Rekord dla Niepodleglej 2018 PDF Drukuj Email

Celebrujemy z całą Polską!

Brak opiekuna na przejściu PDF Drukuj Email

Zawiadamiamy, iż w dniu 2 listopada 2018 roku - piątek - nie będzie opiekuna na przejściu dla pieszych na ul. Produkcyjnej. Prosimy zachować ostrożność i korzystać z przejścia z sygnalizacją świetlną. Jest to dzień wolny od zajęć dydaktycznych. Opieka świetlicowa w godz. 6:30-16:30. Jeżeli do godz. 10.00 nie będzie żadnego dziecka dyżur na pozostałą część dnia zostanie odwołany.

Nagrody i wyroznienia nauczycieli 2018/2019 PDF Drukuj Email

Nagrody i wyróżnienia nauczycieli w roku szkolnym 2018/2019

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej decyzją Ministra Edukacji Narodowej

Odznaczenie resortowe Medal Komisji Edukacji Narodowej

otrzymały Panie: Marzena Dęby, Ewa Gutowska oraz Joanna Ostaszewska - Samojło

nagrodę Podlaskiego Kuratora Oświaty otrzymała Pani Beata Surmacewicz

nagrodę Prezydenta Miasta Białegostoku otrzymała Pani Justyna Czerepska

W imieniu całej społeczności szkolnej i przedszkolnej, w uznaniu zasług i osiągnięć, serdecznie gratulujemy wszystkim wyróżnionym.

Dyrekcja ZSP nr 1

Konsultacje dla rodziców 2018/2019 PDF Drukuj Email

Tysiąc powodow, by czytac 2018/2019 PDF Drukuj Email

TYSIĄC POWODÓW BY CZYTAĆ.

U W A G A   G Ł O S O W A N I E !!!

W POLU SORTUJ  NALEŻY WYBRAĆ

SORTOWANIE WG MIEJSCOWOŚCI OD A DO Z

Możesz też wejść na stronę: empik.com/biblioteki

GŁOSOWAĆ  NALEŻY  C O D Z I E N N I E  (to bardzo ważne!!!)

Od 1.X. - od godz. 12.00

do 21.X. - do godz. 23.59.

Wzorem roku ubiegłego przystępujemy do konkursu ogłoszonego przez Empik. Pięć szkół, które będą miały najwięcej głosów od internautów, otrzyma 1000 książek do biblioteki szkolnej.

Prosimy o przekazanie informacji o głosowaniu na naszą szkołę swoim bliskim, znajomym, a nawet tylko poznanym.

Z pozdrowieniem

Nauczyciele Bibliotekarze :-)

Brak opiekuna na przejściu PDF Drukuj Email

Zawiadamiamy, iż w dniach 26 - 28.09.2018 roku - od środy do piątku - nie będzie opiekuna na przejściu dla pieszych na ul. Produkcyjnej. Prosimy zachować ostrożność i korzystać z przejścia z sygnalizacją świetlną.

Mlodzi Niepodleglej 2018 PDF Drukuj Email

17 września 2018r. w Aula Magna Pałacu Branickich w Białymstoku odbył się XIX Koncert Pamięci „MŁODZI - NIEPODLEGŁEJ, w którym udział wzięła młodzież z białostockich szkół: Szkoły Podstawowej nr 16 im. Tadeusza Kościuszki, Szkoły Podstawowej nr 20 im. gen. Władysława Sikorskiego, Szkoły Podstawowej nr 29 im. Synów Pułku, Szkoły Podstawowej nr 49 z Oddziałami Integracyjnymi im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego - Prymasa Tysiąclecia, I Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza, II Liceum Ogólnokształcącego im. Anny z Sapiehów Jabłonowskiej, IV Liceum Ogólnokształcącego im. Cypriana Kamila Norwida, Zespołu Szkół Muzycznych im. Ignacego Paderewskiego.

Szkołę Podstawową nr 16 w Białymstoku artystycznie reprezentowali:

-        Aleksandra Trochimczuk i Zuzanna Obuchowska, które wykonały piosenkę „Jesienny deszcz”. Dziewczynom przy fortepianie akompaniowała pani Dorota Skorupska, a partie solowe na altówce grała Aleksandra Trochimczuk.

-        Hanna Wygonowska interpretująca wiersz „Nic więcej” Władysława Broniewskiego.

-        Maria Gierałtowska, która obok pani Moniki Markowskiej i Lidii Trojanowskiej poprowadziła Koncert.

-        Na widowni zasiadła młodzież z klasy 7 a.

W ten sposób wyrazili swój hołd tym, którzy zginęli i cierpieli za wolność, sprawiedliwość i NIEPODLEGŁOŚĆ. Było to wielkie przeżycie zarówno dla wykonawców, jak i publiczności, wśród której znaleźli się zaproszeni goście - przedstawiciele organizacji kombatanckich, Rady Miasta Białystok, Kuratorium Oświaty w Białymstoku, młodzież szkolna oraz dyrekcja szkół i nauczyciele.

Koncert zorganizowała pani Monika Markowska, przy współpracy pani Beaty Jatel i pani Doroty Skorupskiej.

Stypendia Prezydenta 2018/2019 PDF Drukuj Email

6 września 2018 roku Prezydent Białegostoku Tadeusz Truskolaski uhonorował najzdolniejszą młodzież z białostockich placówek edukacyjnych. Stypendia za osiągnięcia w nauce otrzymały Zuzanna Laskowska oraz Natalia Białobrzeska. Stypendium w dziedzinie twórczości artystycznej otrzymała Hanna Koda. Gratulujemy uczennicom i życzymy dalszych sukcesów!

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>