Legitymacje PDF Drukuj Email

Szanowni Rodzice, zgodnie z Rozporządzeniem MEN z dnia 27 sierpnia 2019 w sprawie świadectw, dyplomów państwowych i innych druków (paragraf 5 punkt 2) odbiór legitymacji ucznia należy poświadczyć podpisem rodzica niepełnoletniego ucznia.

W związku z zainteresowaniem mlegitymacjami podejmiemy kroki w celu zarejestrowania szkoły w systemie.

Po co to bylo? PDF Drukuj Email

Brak opiekuna na przejsciu PDF Drukuj Email

Zawiadamiamy, iż dnia 10 września 2019 roku nie będzie opiekuna na przejściu dla pieszych na ul. Produkcyjnej. Prosimy zachować ostrożność i korzystać z przejścia z sygnalizacją świetlną.

Medal Diligentiae 2019 PDF Drukuj Email

2 września 2019 roku podczas uroczystej inauguracji nowego roku szkolnego 2019/2020  wręczone zostały medale ,,Diligentiae - za pilność". Medal otrzymuje uczeń, który dążył do zdobywania wiedzy, przejawiał aktywność społeczną, dbał o rozwój własnej osobowości oraz nauczyciel, który swoją postawą, kreatywnością, umiejętnym towarzyszeniem w procesie uczenia się i samowychowania był Mistrzem dla Ucznia. W roku 2019 Medale „Diligentiae – za pilność” otrzymały: uczennica Agata Wasyluk oraz  nauczyciel Pani Izabela Kardasz. Gratulujemy serdecznie.

Rozpoczecie roku szkolnego 2019/2020 PDF Drukuj Email

UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO

ODBĘDZIE SIĘ

W DNIU 2 WRZEŚNIA 2019 ROKU

godz. 8.00 klasy 4-8

godz. 10.15 klasy 1-3

Msza Św. w kościele parafialnym o godz. 9.00

Spotkanie klas 1 2019/2020 PDF Drukuj Email

Na spotkanie prosimy przynieść zdjęcia do legitymacji.

Wyprawka ucznia klasy 1  DO POBRANIA TUTAJ

Podręczniki do przedmiotów obowiązkowych zakupione są z dotacji państwowej.

Podręczniki do nauki religii należy zakupić we własnym zakresie. Wykaz tytułow w zakładce Wykaz podręczników.

Godziny pracy sekretariatu PDF Drukuj Email

Uroczyste pozegnanie klas 8 2018/2019 PDF Drukuj Email

W dniu 18 czerwca 2019 roku odbyło się uroczyste pożegnanie pierwszych absolwentów - Ósmoklasistów. Spotkanie dostarczyło wiele emocji. Były podziękowania nauczycielom, rodzicom za wspólnie przeżyte lata. Uczennice Zuzanna Laskowska oraz Zuzanna Hryniewicka otrzymały tytuł Uczennicy Roku, natomiast Antonina Rostkowska otrzymała tytuł Czytelnika Roku. Stypendium motywacyjne za wyniki w nauce otrzymały uczennice Zuzanna Laskowska, Zuzanna Hryniewicka oraz Zofia Kalinko. Specjalne wyróżnienie ufundowane przez Właściciela Firmy Imago za wytrwałość w dążeniu do celu otrzymali Magdalena Dąbrowska oraz Piotr Bujnarowski. Gratulujemy!

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019 PDF Drukuj Email

W dniu 19 czerwca 2019 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019. Uczniowie klasy trzeciej pożegnali wychowawczynię Panią Marzenę Dęby i powitali nową Panią - Ewę Pawłowską. Uczniowie klas szóstych skończyli już "starą" podstawę programową. Wszyscy wzruszeni, dumni - 5,01 średnia szkoły, 257  uczniów (74%) wyróżnionych w nauce , czyli ze średnią ocen powyżej 4,75, laureaci konkursów na wszystkich szczeblach - szczęście i radość rodziców. W kategorii klas 1-3 tytuł Ucznia Roku zdobyli uczniowie klasy 3A: Marta Lisowska oraz Filip Pełszyk i Mateusz Pełszyk. Tytuł Czytelnika Roku zdobyła uczennica klasy 2C - Julia Wyszyńska. Stypendium motywacyjne za wyniki w nauce oraz tytuł Uczennicy Roku w kategorii klas 4-7 otrzymała uczennica Weronika Ostrowska z klasy 7A. Tytuł Czytelnika Roku, po raz kolejny, otrzymał Mateusz Rogowski z klasy 5D. Specjalne wyróżnienie ufundowane przez Właściciela Firmy Imago za wytrwałość w dążeniu do celu otrzymali Julia Aleksandra Dudzińska - 6A, Joanna Rutkowska - 6B, Wiktoria Woronecka - 7A, Zuzanna Obuchowska - 7B. Gratulujemy!

Warsztaty udzielania pierwszej pomocy 2018/2019 PDF Drukuj Email

W dniu 15 maja 2019r uczniowie klas czwartych uczestniczyli w spotkaniu przygotowanym przez p. Dawida Malinowskiego na temat udzielania pierwszej pomocy. Zajęcia zostały zorganizowane w ramach przygotowania do egzaminu na kartę rowerową. Poprowadził je ratownik medyczny p. Kamil Więcko

GALERIA ZDJEC TUTAJ

Swieto Szkoly 2018/2019 PDF Drukuj Email

Tegoroczne obchody Święta Szkoły zaplanowane zostały na cały miesiąc maj. W dniu 14 maja 2019 odbył się apel poświęcony patronowi szkoły - Tadeuszowi Kościuszce. Na lekcjach podejmowane były tematy związane z naszym patronem. Nauczyciele bibliotekarze przygotowali szereg konkursów poświęconych temu wydarzeniu, o których można poczytać na blogu biblioteki.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>