Zakonczenie roku szkolnego 2017/2018 PDF Drukuj Email

Uwaga, brak opiekuna na przejsciu 01-06-018 PDF Drukuj Email

Zawiadamiamy, iż w dniu dniu 01.06.2018 roku nie będzie opiekuna na przejściu dla pieszych na ul. Produkcyjnej. Prosimy zachować ostrożność.

7 Bialostocki Tydzien Czytania Dzieciom PDF Drukuj Email

Działania podejmowane w naszej szkole dokumentowane będą na blogu Biblioteki TUTAJ

Wyniki Kangur 2018 PDF Drukuj Email

WYNIKI MIEDZYNARODOWEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO

KANGUR

Wyniki dla kategorii: Żaczek klasa 2 szkoły podstawowej. Wyróżnienia otrzymali:

1. GRYKO KLAUDIA
  2. SAMOJLIK ALEKSANDRA

Wyniki dla kategorii: Maluch klasa 3 szkoły podstawowej. Wyróżnienia otrzymali:

1. SANKO SAWCZENKO IGOR
  2. LASKOWSKI BARTOSZ
  3. NOWOSADA WIKTORIA
  4. AMELIA KALINKO
  5. GIERALTOWSKA MARIA
  6. TOLCZYK URSZULA
  7. JAWORSKI ANTONI
  8. CUDOWSKA PAULINA
  9. USTIMOWICZ MICHAL
  10. OCHOCKA WERONIKA
  11. KLIMOWICZ WERONIKA
  12. IWANICKI MARCEL

Wyniki dla kategorii: Maluch klasa 4 szkoły podstawowej. Wyróżnienia otrzymali:

1. BAGINSKI MICHAL
  2. IWANICKI KRYSTIAN
  3. WYGONOWSKA HANNA
  4. OSTROWSKA KAROLINA
  5. KAMINSKA OLIWIA
  6. KULASZEWSKI PIOTR
  7. BARTNICKI WOJCIECH

Wyniki dla kategorii: Beniamin klasa 5 szkoły podstawowej. Wyróżnienia otrzymali:

1. STEFANIAK FILIP
  2. POLUSZANCZYK OLIWIER

Wyniki dla kategorii: Beniamin klasa 6 szkoły podstawowej. Wyróżnienia otrzymali:

1. WALENCIEJ JAKUB
  2. KUSZNIER JOANNA
  3. OSTROWSKA WERONIKA

Wszystkim uczniom, ich rodzicom oraz nauczycielom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Koordynatorzy: Ewa Pawłowska, Izabela Kardasz

Uwaga, brak opiekuna na przejsciu PDF Drukuj Email

Zawiadamiamy, iż w dniu tygodniu 30.04 - 4.05.2018 roku nie będzie opiekuna na przejściu dla pieszych na ul. Produkcyjnej. Prosimy zachować ostrożność.

Zbiórka elektrosmieci 2017/2018 PDF Drukuj Email

DOBRE RADY NA ELEKTROODPADY -ODDAJ MNIE W DOBRE RĘCE"- ogólnopolski konkurs ekologiczny organizowany przez AURAEKO Organizację Odzysku Sprzętu Elektrycznego  i Elektronicznego S. A.

Szkoła Podstawowa nr 16   w Białymstoku organizuje dnia 20 kwietnia 2018 "WIELKĄ ZBIÓRKĘ ELEKTROŚMIECI". W godzinach od 11.00 do 17.00 na parkingu przy budynku SP 16, będzie stał oznakowany samochód, do którego będzie można oddać zużyty sprzęt elektryczny (zasilany prądem) i elektroniczny (zasilany bateriami). Im więcej dostarczonego sprzętu tym więcej punktów dla naszej szkoły w konkursie. Zapraszamy do udziału w zbiórce: p. Katarzyna Silwon wraz z zespołem "Elektryczna Piątka".

Zyczenia swiateczne PDF Drukuj Email
Zdrowych, pogodnych
Świąt Wielkanocnych,
przepełnionych
wiarą, nadzieją
i miłością
oraz radosnego,
wiosennego nastroju,
ser
decznych spotkań w gronie rodziny
i wśród przyjaciół
oraz wesołego "Alleluja"
życzą
Dyrekcja, Nauczyciele,
Pracownicy,Uczniowie
Zespołu Szkolno - Przedszkolnego nr 1
w Białymstoku

Organizacja Kangur 2018 PDF Drukuj Email

MIĘDZYNARODOWY KONKURS MATEMATYCZNY KANGUR 2018

CZWARTEK 15 MARCA 2018 GODZ. 8.30

Drogi uczniu klas 1-7!

Weź z sobą na konkurs:

długopis, najlepiej czarno piszący,

przybory: linijka, ekierka, kątomierz, cyrkiel,

nożyczki, kalendarzyk jednostronny.

Uwaga uczniowie klas 4-7, którzy nie biorą udziału w konkursie:

rozpoczynają lekcje od 4 godziny lekcyjnej (od 10.40)  lekcją, która akurat wypada w planie !!

Rekolekcje wielkopostne 2017/2018 PDF Drukuj Email

Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 14 kwietnia 1992 r. w sprawie warunków i sposobu organizowania nauki religii w szkołach publicznych (Dz. U. z 1992r Nr 36, poz. 155 z późn. zm.) w dniach 19-20-21 marca 2018 roku nie będą odbywały się zajęcia szkolne ze względu na rekolekcje wielkopostne. Plan rekolekcji zostanie podany przez katechetów i wychowawców.

W tych dniach organizowana jest opieka w godzinach pracy świetlicy. Obiady będą wydawane po powrocie z kościoła. Odpisy za obiady prosimy zgłaszać indywidualnie w trybie jak zwykle.

Elektrosmieci - ankieta 2018 PDF Drukuj Email

Drodzy Rodzice, prosimy o wypełnienie ankiety przeprowadzanej w ramach publicznej kampanii edukacyjnej na temat elektrośmieci.  Ankieta służy zdiagnozowaniu świadomości ekologicznej osób dorosłych w zakresie postępowania z elektroodpadami.  Wyniki ankiety zostaną wykorzystane w prezentacji podsumowującej projekt. Kwestionariusz prosimy uzupełnić do 15 kwietnia 2018r. Z góry dziękujemy -  Katarzyna Silwon i "Ekostrażnicy".

KLIKNIJ TUTAJ, ABY WYPEŁNIĆ ANKIETĘ

Uwaga, brak opiekuna na przejściu dla pieszych PDF Drukuj Email

Zawiadamiamy, iż w dniu 20 lutego 2018 roku nie będzie opiekuna na przejściu dla pieszych na ul. Produkcyjnej. Prosimy zachować ostrożność.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>