"Największym zwycięstwem jest to,

które odnosimy nad nami samymi."

                   Tadeusz Kościuszko

 

Aktualna data i czas

 

 

Projekcja filmu - Białostocka Akademia Rodziny PDF Drukuj Email

Centrum Kształcenia Ustawicznego Białostocka Akademia Rodziny zaprasza na projekcję filmu „Home Run” dnia 16 listopada 2013 roku, która odbędzie się w Auli I Liceum Ogólnokształcącego w Białymstoku.

Cory Brand - wielka gwiazda amerykańskiego baseball'a doskonale wie co jest potrzebne aby zwyciężać w zawodach najwyższej ligi, niestety w życiu prywatnym obciążony wspomnieniami z przeszłości już nie radzi sobie tak dobrze.

Cory wychował się w domu, gdzie ojciec był nałogowym alkoholikiem, ten fakt wywarł ogromne piętno na jego dalszym życiu. Zaczął powoli iść w ślady ojca aż w pewnym momencie jego życie wymyka mu się spod kontroli.

Trailer filmu dostępny jest pod adresem:

http://www.youtube.com/watch?v=QDebRIs-7Gs

Wstęp jest bezpłatny, wymagana jest rejestracja poprzez wypełnienie poniższego formularza rejestracyjnego.

W trakcie trwania warsztatów Organizatorzy zapewniają fachową opiekę nad dziećmi w wieku od 3 lat w budynku Białostockiej Akademii Rodziny przy ul. Sokólskiej 1.

Chęć skorzystania z opieki nad dziećmi należy zgłosić podczas zapisów, podając imię, nazwisko i wiek dziecka w polu UWAGI na formularzu rejestracyjnym.

 
Tydzień Dziecka w Białymstoku PDF Drukuj Email

Zapraszamy do udziału w Tygodniu Dziecka w Białymstoku w dniach 13 - 20 października 2013r szczegółowy program TUTAJ

 
Warsztaty dla rodziców PDF Drukuj Email


Zaproszenie na warsztaty umiejętności wychowawczych oraz warsztaty pierwszej pomocy przedmedycznej skierowane do rodziców z terenu województwa podlaskiego – 28 września 2013 r.


Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Białymstoku serdecznie zaprasza rodziców dzieci w wieku od 0 do 6 lat z terenu województwa podlaskiego do udziału w jednodniowych warsztatach umiejętności wychowawczych oraz pierwszej pomocy przedmedycznej. Udział w warsztatach jest bezpłatny!
Warsztaty będą dotyczyły dwóch bloków tematycznych. Celem pierwszej części jest  edukacja rodziców na temat dziecięcych ataków złości oraz sposobów poradzenia sobie z nimi, poznanie przyczyn wybuchów złości u małych dzieci oraz sposobów na trudne zachowanie swojego dziecka. Celem drugiego bloku tematycznego warsztatów jest nabycie umiejętności odpowiedniego zachowania się w przypadku zagrożenia zdrowia i życia dziecka.
Termin: 28 września b.r. (sobota) w godz. 8.00-14.00 lub 14.00-20.00.
Miejsce warsztatów: siedziba Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Białymstoku, ul. Kombatantów 7.
Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest przesłanie wypełnionego  formularza zgłoszeniowego (w załączniku) na nr faksu 85 744 71 37 lub e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Osobami do kontaktu w sprawach organizacyjnych dot. warsztatów są podinspektor Monika Jodłowska oraz podinspektor Monika Karolak, tel. 85 744 71 71.

Liczba miejsc ograniczona – o udziale w warsztatach decyduje kolejność zgłoszeń!

 
Płatność za obiady październik PDF Drukuj Email

informacja dla uczniów klas 1-6

Odpłatność za obiady za miesiąc październik wynosi 71,40 zł

Dni 14 i 31 października są dniami wolnymi od zajęć dydaktycznych i zostały wyłączone z płatności za obiady w miesiącu październiku

informacja dla uczniów klas 0

Odpłatność za obiady za miesiąc październik wynosi 78,20 zł

Dni 14 i 31 października są dniami wolnymi od zajęć dydaktycznych. Tego dnia organizowane są zajęcia opiekuńcze. Rodzice, którzy nie skorzystają z tych zajęć prosimy o zgłoszenie odpisu za obiady u intendenta szkoły.


Prosimy o dokonywanie wpłat za obiady na podane niżej konto bankowe wraz z podaniem imienia, nazwiska i klasy dziecka:

45 1240 1154 1111 0010 3577 5109

lub w sekretariacie szkoły w godz. 8.00-15.00

 
Stypendium szkolne 2013-2014 PDF Drukuj Email

Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi warunków ubiegania się o stypendium szkolne na rok szkolny 2013/2014. TUTAJ

 
Płatność za obiady wrzesień PDF Drukuj Email

Odpłatność za obiady za miesiąc wrzesień wynosi 64,60 zł i będą wydawane od 4 września

Prosimy o dokonywanie wpłat za obiady na podane niżej konto bankowe wraz z podaniem imienia, nazwiska i klasy dziecka:

45 1240 1154 1111 0010 3577 5109

lub w sekretariacie szkoły w godz. 8.00-15.00

 
Poradnik PDF Drukuj Email

Na stronie Kuratorium Oświaty w Białymstoku umieszczony został „Poradnik dotyczący organizacji wyjazdu zorganizowanej grupy dzieci i młodzieży w woj. podlaskim”


 
Wyprawka szkolna 2013/2014 PDF Drukuj Email

Rządowy program pomocy uczniom w 2013 r. - „Wyprawka szkolna”


Szczegółowych informacji odnośnie WYPRAWKI SZKOLNEJ udziela specjalista  pani Grażyna Gołembiecka p.203.

Wniosek do pobrania

-format .doc tutaj

-format .pdf tutaj

Rodzice/opiekunowie prawni składają do dyrektorów szkół wnioski o przyznanie pomocy w formie dofinansowania zakupu podręczników  do dnia 6 września 2013 r

Więcej…
 
Bezpłatne konsultacje logopedyczne PDF Drukuj Email

Polskie Towarzystwo Logopedyczne Oddział Podlaski serdecznie zaprasza na BEZPŁATNE KONSULTACJE LOGOPEDYCZNE (bez ograniczeń wiekowych), które odbędą się 6 marca 2013r w ramach Europejskiego Dnia Logopedy. Miejsce konsultacji: Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 2 ul. Mazowiecka. Konieczność rejestracji telefonicznej 85 7423434

 
Konsultacje logopedyczne PDF Drukuj Email

Punkt konsultacyjny dla rodziców dzieci urodzonych w 2007 r dotyczący rozwoju mowy (dojrzałość szkolnego) zapraszam 15 lutego i 1 marca 2013r w godzinach 8.00-12.00 s. 05

Logopeda Urszula Karpińska-Sterkowiec

 
Płatność za obiady PDF Drukuj Email

Odpłatność za obiady za miesiąc luty wynosi 68 zł.

Prosimy o dokonywanie wpłat za obiady na podane niżej konto bankowe wraz z podaniem imienia, nazwiska i klasy dziecka:

45 1240 1154 1111 0010 3577 5109

lub w sekretariacie szkoły w godz. 8.00-15.00

 
Stypendia PDF Drukuj Email

Młoda, utalentowana skrzypaczka, biochemiczka oraz początkujący młody skoczek narciarski, to osoby które już znalazły stypendia. Jednak nie wszyscy wiedzą, że mają takie możliwości. Nie wiedzą, że istnieją stypendia inne niż rządowe czy uczelniane. Istnieje ogromna potrzeba pokazania, że oprócz rządowych stypendiów, są programy stypendialne organizacji pozarządowych, firm, fundowane przez osoby prywatne i samorządy! Przygotowany został krótki spot promujący stypendia i informujący o serwisie www.mojestypendium.pl - największej wyszukiwarce stypendiów w Polsce, jako miejscu w którym dzieci, ich rodzice, studenci mogą znaleźć wiele ciekawych ofert programów stypendialnych. W 2011 roku było to ponad 19 tys. stypendiów o łącznej wartości 185 mln złotych. Promocja stypendiów jest szansą dla każdego młodego człowieka. Zachęcamy do obejrzenia filmiku tutaj

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 następna > ostatnia >>

Strona 5 z 6