Zakrecona Szesnastka 2016/2017 PDF Drukuj Email

Kilometry Dobra 2016/2017 PDF Drukuj Email

Kilogramy dobra PDF Drukuj Email

Swiateczna licytacja 2016/2017 PDF Drukuj Email

Mały Samorząd Uczniowski i Szkolny Klub Wolontariusza "Klub Ośmiu" zaprasza wszystkich do udziału w ŚWIĄTECZNEJ LICYTACJI BOMBEK. Wzięły one udział w szkolnym "Konkursie na największą i najbardziej oryginalną bombkę". Są one wyjątkowo duuuuże :), niepowtarzalne, oryginalne i niezwykle pomysłowe.

Cena wywoławcza każdej bombki to 20 zł (!)

Licytacja trwać będzie w dniach od 19 do 21 grudnia 2016r.
Całkowity dochód zostanie przekazany na konto rehabilitacji dziewczynki z porażeniem mózgowym.
Organizatorzy: p. Ewa Gutowska, p. Marzena Dęby

Szlachetna paczka 2016 - podziekowanie PDF Drukuj Email

Szlachetna Paczka 2016 PDF Drukuj Email

Szlachetna Paczka 2016!

Razem zmieniamy świat na lepsze!

Dołącz do akcji charytatywnej i podaruj trochę świąt potrzebującym! Prosimy wszystkich chętnych pracowników ZSP Nr 1 w Białymstoku, oraz rodziców o wielkim sercu o finansowe wsparcie akcji Szlachetna Paczka. Rodzina, którą wybraliśmy mieszka na osiedlu Bacieczki. Rodzice i uczniowie klas IV i V już zaangażowali się w akcję. Jednakże potrzeby rodziny są duże i chcielibyśmy w jak największym stopniu je zaspokoić, a więc każda wpłata ma znaczenie!  Pieniądze będą zbierane do 6 grudnia przez szkolnych koordynatorów akcji panią Ewę Pawłowską i panią Justynę Czerepską (można również zostawić podpisaną kopertę w sekretariacie szkoły).

Z góry dziękujemy za Wasze Wielkie Serca i życzymy pięknych Świąt Bożego Narodzenia.

Opiekunowie Szkolnego Koła Wolontariatu

E. Pawłowska, J.Czerepska

Ośmiu Wspaniałych w SP16 PDF Drukuj Email

11 kwietnia 2016 r odbyła się Gala XXI edycji Ogólnopolskiego Samorządowego Konkursu Nastolatków "Ośmiu Wspaniałych". Finalistkami tego konkursu zostały uczennice klasy 6  - Marta Suszczyńska, Ewelina Rogińska, Zofia Gumieniak. Opiekunkami młodych wolontariuszek są Panie Lucyna Łukjan i Marzena Dęby. Laureatką Ósemeczki została Marta Suszczyńska. Gratulujemy!

Konkurs wielkanocny PDF Drukuj Email

Swiateczne inspiracje dla całej rodziny PDF Drukuj Email

AKCJA CHARYTATYWNA POD HASŁEM

"ŚWIĄTECZNE INSPIRACJE  DLA CAŁEJ RODZINY"

By wziąć udział w akcji należy:

Zachęcić RODZICÓW lub DZIADKÓW do wspólnego wykonania dowolnej ozdoby świątecznej (ozdoby na choinkę, na  świąteczny stół, czy dekorację domu). Mile widziane są ozdoby wykonane w stylu z lat dzieciństwa rodziców, czy dziadków!

Dostarczyć wykonaną pracę do dnia 17 grudnia 2015r.do sali 207 i 211 z dokładnym opisem

tj.: imiona i nazwiska autorów pracy (z zaznaczeniem osób wspomagających – mama, tata, babcia, dziadek) oraz klasa.

UWAGA!!!

Wykonane ozdoby wezmą udział w ŚWIĄTECZNYM KIERMASZU organizowanym przez

Radę Rodziców szkoły we współpracy z Małym Samorządem Uczniowskim i Szkolnym

Klubem Wolontariusza.

Uzyskane fundusze przekazane zostaną na rzecz osób będących w trudnej sytuacji życiowej.

Organizatorzy: Rada Rodziców, Mały Samorząd Uczniowski, Szkolny Klub Wolontariusza

Finał akcji zbierania nakrętek 2015/2016 PDF Drukuj Email
Dzięki staraniom całej społeczności szkolnej udało się zebrać
nakrętki i przyczynić się do zakupu wózka inwalidzkiego
dla Michała.
Zakupiony wózek widać na załączonym zdjęciu.
 Michał przesłał podziękowania, które przedstawiamy poniżej.

"Serdecznie dziękuję Dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 16
 w Białymstoku za umożliwienie przeprowadzenia
akcji zbierania zakrętek na terenie szkoły,
pani Lucynie Łukjan i pani Marzenie Dęby jako
koordynatorkom oraz wszystkim uczniom i
rodzicom, którzy wzięli udział w akcji i tym
 samym przyczynili się do zakupu inwalidzkiego
wózka elektrycznego. Dziękuję i pozdrawiam Michał z rodzicami"

Gazetka - nowy numer PDF Drukuj Email

Gazetka "Szesnastka" PDF Drukuj Email

Świąteczny numer szkolnej gazetki „Szesnastka” już do kupienia OD WTORKU 9 grudnia 2014 roku w sali 211. Znajdziecie w nim aktualności z życia szkoły, krzyżówki, rebusy, zagadki i kolorowanki świąteczne. Czytając „Kącik Małego Czytelnika” dowiecie się jaką proponujemy lekturę na długie zimowe wieczory. WSZYSTKO TYLKO ZA ZŁOTÓWKĘ!

Dochód ze sprzedaży przeznaczony zostanie na zakup wózka inwalidzkiego Michałowi.

Kupując gazetkę, ofiarowujesz radość, szczęście i nadzieję!

Z świątecznymi pozdrowieniami – Redakcja „Szesnastki”

<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>