Szlachetna Paczka 2017 zakonczenie akcji PDF Drukuj Email

Za dobre serce, które pochyla się nad Tymi którzy potrzebują pomocy,

Za wrażliwą duszę, która przynagla do czynienia dobra

Za bezinteresowną pomoc i życzliwość

SERDECZNE WYRAZY PODZIĘKOWANIA WSZYSTKIM DOBROCZYŃCOM NASZEJ  SPOŁECZNOŚCI SZKOLNEJ ZA UDZIAŁ W SZLACHETNEJ PACZCE

Konkurs dla calej rodziny 2017/2018 PDF Drukuj Email

Podziekowanie PDF Drukuj Email

Szlachetna Paczka 2017 PDF Drukuj Email

Szlachetna Paczka 2017!

Po raz kolejny razem chcemy zmieniać świat na lepsze!

Dołącz do akcji charytatywnej i podaruj trochę świąt potrzebującym! Prosimy wszystkich chętnych rodziców i pracowników ZSP Nr 1 w Białymstoku o wielkim sercu o wsparcie akcji Szlachetna Paczka. Potrzeby rodziny są duże (plakaty informacyjne na terenie szkoły i u koordynatorów). Każda pomoc ma znaczenie! Dary będą zbierane do 7 grudnia 2017 roku przez szkolnych koordynatorów akcji: Panie Ewę Pawłowską i Justynę Czerepską.

Licytacja rowerka PDF Drukuj Email

Zbiorka karmy 2017/2018 PDF Drukuj Email

Podziel się dobrym posiłkiem 2017/2018 PDF Drukuj Email

236 kg żywności zebrali wolontariusze podczas akcji „Podziel się Dobrym Posiłkiem”. Produkty były zbierane przez tydzień w Szkole Podstawowej nr 16 i Przedszkolu Samorządowym nr 83.

Uczestnicy akcji przynosili artykuły spożywcze m.in. makaron, kaszę, dżemy, konserwy, ryż, mleko, mąkę i słodycze. 2 października 2017 r. w obecności organizatorów akcji w klasie V b odbyło się ważenie wszystkich produktów. Uczniowie klas I-VII zebrali 171 kg żywności, natomiast przedszkolaki przyniosły 65 kg.

Dary zostaną wydane  w postaci paczek rodzinom z dziećmi znajdującymi się w trudnej sytuacji materialnej ze Stowarzyszenia Kontakt Miast Białystok - Eindhoven.

Zakrecona Szesnastka 2016/2017 PDF Drukuj Email

Kilometry Dobra 2016/2017 PDF Drukuj Email

Kilogramy dobra PDF Drukuj Email

Swiateczna licytacja 2016/2017 PDF Drukuj Email

Mały Samorząd Uczniowski i Szkolny Klub Wolontariusza "Klub Ośmiu" zaprasza wszystkich do udziału w ŚWIĄTECZNEJ LICYTACJI BOMBEK. Wzięły one udział w szkolnym "Konkursie na największą i najbardziej oryginalną bombkę". Są one wyjątkowo duuuuże :), niepowtarzalne, oryginalne i niezwykle pomysłowe.

Cena wywoławcza każdej bombki to 20 zł (!)

Licytacja trwać będzie w dniach od 19 do 21 grudnia 2016r.
Całkowity dochód zostanie przekazany na konto rehabilitacji dziewczynki z porażeniem mózgowym.
Organizatorzy: p. Ewa Gutowska, p. Marzena Dęby

Szlachetna paczka 2016 - podziekowanie PDF Drukuj Email