Kiermasz swiateczny PDF Drukuj Email

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia kiermaszu bożonarodzeniowego przygotowanego przez szkolny klub wolontariusza. Sprzedajemy na nim bombki, stroiki świąteczne, choinki, lampioniki, przygotowane przez uczniów i ich rodziców. Uzyskany dochód przekażemy na konto Fundacji "Pomóż Im" w Białymstoku. Kiermasz potrwa do dnia 17 grudnia 2018 r.

Warsztaty bożonarodzeniowe 2018/2019 PDF Drukuj Email

5 grudnia 2018 roku odbyły się w klasie III A charytatywne warsztaty bożonarodzeniowe z udziałem rodziców i dzieci. Uczestnicy zajęć wykonali ozdoby świąteczne, stroiki, bombki oraz lampioniki. Wszystkie te "cudeńka" trafią na szkolny kiermasz bożonarodzeniowy. Całkowity dochód zostanie przekazany na konto Fundacji "Pomóż Im" w Białymstoku.
Serdecznie DZIĘKUJEMY wszystkim uczestnikom warsztatów za zaangażowanie, dobre chęci i poświęcony czas!

Wolontariusz przez duże W! PDF Drukuj Email

5 grudnia obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień WOLONTARIUSZA. Z tej okazji klasa 1B i 3A przygotowały apel. Zaprezentowały scenkę teatralną pod tytułem "Jestem Wolontariuszem - lubię i chcę pomagać". Uczniowie  wspólnie zaśpiewali piosenkę o pomaganiu innym oraz o tym, że bycie wolontariuszem to zaszczyt! Podczas apelu rozstrzygnięty został szkolny konkurs recytatorski o tolerancji i pomaganiu - dla klas 1 -3, a także szkolny konkurs literacki - dla klas 4 - 8 o tej samem tematyce. Wręczono dyplomy oraz słodkie nagrody. Zorganizowano wystawę plakatów wykonanych przez uczniów klas 1 - 8 promujących Dzień Wolontariusza. Tego dnia, drzwi wejściowe do szkoły zostały ozdobione papierowymi serduszkami z sentencjami o wolontariuszu - jego cechach i pracy.
W tym szczególnym dniu, życzymy wszystkim Wolontariuszom zapału, wytrwałości, siły i pozytywnej energii na wszystkie kolejne dni!
Opiekunowie szkolnego klubu wolontariusza: Marzena D., Ewa G

Akcja - Maluch 2018/2019 PDF Drukuj Email

Pomoz pieskom przetrwac zime 2018/2019 PDF Drukuj Email

Miedzynarodowy Dzien Wolontariusza 2018 PDF Drukuj Email

Loteria fantowa 2018/2019 PDF Drukuj Email

Szkolny klub Wolontariusza oraz Samorząd Uczniowski składają serdeczne podziękowania wszystkim współorganizatorom andrzejkowej loterii fantowej. Dzięki zaangażowaniu uczniów i nauczycieli naszej szkoły, ich ofiarności i dobroci serca zebraliśmy dużą kwotę, która zasili konto Fundacji "Pomóż Im" w Białymstoku.

Dzien Zyczliwosci 2018/2019 PDF Drukuj Email

W jak Wolontariusz PDF Drukuj Email

16 listopada 2018r. gościliśmy w szkole Panią Ewelinę Kikolską - pracownika Fundacji "Pomóż Im" w Białymstoku. Uczestniczyli w nim uczniowie klas 1 - 8 naszej szkoły. Podczas tego wyjątkowego spotkania utrwalili oni sobie takie pojęcia jak: wolontariusz, wolontariat, fundacja, hospicjum. Dowiedzieli się, jakie są cele fundacji oraz w jaki sposób i kto pomaga nieuleczalnie chorym ludziom. Uczniowie uświadomili sobie, że każdy z nich może pomagać innym i być WOLONTARIUSZEM! Wystarczy, że weźmie aktywny udział w akcjach organizowanych przez Szkolny Klub Wolontariusza, takich jak: loteria fantowa, kiermasz, warsztaty plastyczne, konkursy, zbiórki żywności itp. Wystarczy chęć bezinteresownego pomagania  i zaangażowanie :)

Zonkilowa kwesta 2018 PDF Drukuj Email

Osemeczki 2018 PDF Drukuj Email

4 kwietnia 2018 r odbyła się Gala XXIII białostockiej edycji Ogólnopolskiego Samorządowego Konkursu Nastolatków "Ośmiu Wspaniałych". Laureatami Ósemeczek zostali: Wiktoria Łukijan z klasy 5B oraz Bartosz Sokolewicz z klasy 7A. Opiekunkami młodych wolontariuszy są Panie Justyna Czerepska i Ewa Pawłowska. Gratulujemy!

Ksiazeczki do poduszeczki dla Malego Pacjenta 2017/2018 PDF Drukuj Email

Kolejny raz zostań Wolontariuszem!!!

W marcu ruszyła nowa akcja charytatywna

„Książeczki do poduszeczki dla Małego Pacjenta”

Zbieramy po 1 egzemplarzu polecanej przez każdego ucznia książki do czytania do poduszki. Przekażemy je dla pacjentów wybranego szpitala, gdzie jest oddział dziecięcy. Podarowane książki, to mogą być przeczytane przez uczniów egzemplarze, ale też zupełnie nowe, zakupione specjalnie w tym celu lektury. Ważne, aby były to te tytuły, które chcecie polecić do przeczytania.

Akcję prowadzimy do końca kwietnia!!!

Książki można przynosić do p. Surmacewicz lub p. Woroszyło

Akcja zainspirowana blogiem Książeczki do poduszeczki

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 następna > ostatnia >>