samorzad
Dzień Wiosny 2017/2018 PDF Drukuj Email

23 marca 2018r Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami zorganizował w naszej szkole powitanie wiosny. Dziś królował kolor zielony oraz wiosenne fryzury i nakrycia głowy. Na czwartej godzinie lekcyjnej Panie Dorota Skorupska, Patrycja Lukaszewicz oraz Justyna Czerepska wraz z przedstawicielami Samorządu  Uczniowskiego zorganizowały „Wiosenny pokaz talentów”. Byliśmy pod wrażeniem zdolności muzycznych i tanecznych naszych uczniów. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za występ oraz życzymy dużo wiosennego słońca.

Walentynki 2017/2018 PDF Drukuj Email

Walentynki to coroczne święto obchodzone w naszej szkole. Samorząd Uczniowski udekorował korytarz szkolny oraz drzwi wejściowe. Zorganizował także pocztę walentynkową oraz kiermasz z okazji tego dnia.

Spotkanie autorskie z Panem Tomaszem Samojlikiem 2017/208 PDF Drukuj Email
SPOTKANIE AUTORSKIE Z PANEM TOMASZEM SAMOJLIKIEM

Za dnia naukowiec – badacz historii przyrodniczej Puszczy Białowieskiej, nocami tworzy komiksy i książki dla dzieci, w których stara się popularyzować wiedzę o przyrodzie i jej tajemnicach. Mowa o Tomaszu Samojliku. To właśnie, z nim dzisiaj odbyło się spotkanie autorskie, na które zaproszono uczniów klas czwartych. Rozmowę urozmaicały ciekawe, a zarazem zabawne historie z życia zwierząt opowiadane przez autora. Uczniowie wykazywali ogromne zainteresowanie, a przed końcem spotkania mieli możliwość zadawania pytań. Dziękujemy Panu Tomaszowi za tak wartościowe i ciekawe spotkanie.

Mikolajki 2017 PDF Drukuj Email

Dzien Butow Nie do Pary 2017/2018 PDF Drukuj Email

20 listopada 2017 r obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Butów Nie Do Pary. W tym tygodniu podczas godzin wychowawczych rozmawialiśmy na temat tolerancji.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 następna > ostatnia >>