samorzad
Akcja zbierania zoledzi 2017/2018 PDF Drukuj Email

Dzień Dziecka SU 2016/2017 PDF Drukuj Email

Tegoroczny Dzień Dziecka w naszej szkole był zorganizowany przez SU  pod opieką p. Dawida Malinowskiego i p. Justyny Czerepskiej. Oprócz zabaw na świeżym powietrzu, lodów i pikników uczniowie mieli okazję potańczyć na dyskotece szkolnej. Zabawa była przednia, a wspomnienia bezcenne :-)

Spotkanie z Pania Agata Papierz PDF Drukuj Email

W piątek 31 marca 2017r odbyło się spotkanie klas 1-6 z koordynatorką projektu „Kilometry Dobra” panią Agatą Papierz z Caritas Białystok. Podczas spotkania przedstawione zostały  cele akcji charytatywnej oraz Panie Ewa Pawłowska i Justyna Czerepska wyjaśniły w jaki sposób można się włączyć do kampanii „ Kilometry Dobra” w naszej szkole.

Dzień Piżamy PDF Drukuj Email

Dnia 5 maja 2017r odbył się "Dzień Piżamy", podczas którego uczniowie klas 4-6 przybyli do szkoły w swoich piżamkach. Spotkanie integracyjne odbyło się na dwóch godzinach lekcyjnych. To był kolejny udany dzień w szkole :-)
opiekunowie SU
Justyna Czerepska i Dawid Malinowski