E-uzaleznienia 2020 PDF Drukuj Email

W dniu 6 lutego o godz. 17.00 w sali 106 odbędzie się prelekcja „Jak chronić dzieci przed e-uzależnieniami”, którą przeprowadzi w naszej szkole psycholog Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej nr 2- Pani Justyna Soja-Sularz . Tematyka spotkania będzie dotyczyć mechanizmów e-uzależnień, ich skutków oraz sposobów zapobiegania. Serdecznie zapraszamy.

Telefon zaufania PDF Drukuj Email

Więcej informacji o infolinii na podanej stronie internetowej.

Rozpoczecie roku szkolnego 2019/2020 PDF Drukuj Email

UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO

ODBĘDZIE SIĘ

W DNIU 2 WRZEŚNIA 2019 ROKU

godz. 8.00 klasy 4-8

godz. 10.15 klasy 1-3

Msza Św. w kościele parafialnym o godz. 9.00

Obiady 2019/2020 PDF Drukuj Email

Obiady szkolne wydawane będą od 9 września 2019roku. Wypełnioną kartę zgłoszenia należy dostarczyć w dwóch egzemplarzach do sekretariatu lub intendenta.

DRUKI DO POBRANIA:

karta zgłoszenia TUTAJ

rezygnacja z obiadów TUTAJ

Obuwnicza sprawa PDF Drukuj Email

W związku z nadchodzącym nowym rokiem szkolnym przypominamy o potrzebie zaopatrzenia się w obuwie na zmianę z białą podeszwą.

Spotkanie klas 1 2019/2020 PDF Drukuj Email

Na spotkanie prosimy przynieść zdjęcia do legitymacji.

Wyprawka ucznia klasy 1  DO POBRANIA TUTAJ

Podręczniki do przedmiotów obowiązkowych zakupione są z dotacji państwowej.

Podręczniki do nauki religii należy zakupić we własnym zakresie. Wykaz tytułow w zakładce Wykaz podręczników.

Informacja o pomocy materialnej dla uczniow od 1 sierpnia 2019 PDF Drukuj Email

Informujemy, że pomoc materialna dla uczniów obejmująca stypendia szkolne i zasiłki szkolne będzie realizowana przez Miejski Ośrodek Pomocy Rodziny w Białymstoku.

Uchwałą Rady Miasta z dnia 20 maja 2019r Nr XI/155/19 określony został Regulamin udzielania pomocy materialnej o charakterze socjalnym dla uczniów zamieszkałych na terenie Miasta Białystok (Dz. Urz. Woj. Podl. z dnia 29 maja 2019r. Poz. 2968). Szczegółowe informacje dotyczące warunków oraz terminów składania wniosków o stypendia szkolne i zasiłki szkolne na rok szkolny 2019/2020 zostaną zamieszczone na stronie internetowej MOPR www.mopr.bialystok.pl.

Uroczyste pozegnanie klas 8 2018/2019 PDF Drukuj Email

W dniu 18 czerwca 2019 roku odbyło się uroczyste pożegnanie pierwszych absolwentów - Ósmoklasistów. Spotkanie dostarczyło wiele emocji. Były podziękowania nauczycielom, rodzicom za wspólnie przeżyte lata. Uczennice Zuzanna Laskowska oraz Zuzanna Hryniewicka otrzymały tytuł Uczennicy Roku, natomiast Antonina Rostkowska otrzymała tytuł Czytelnika Roku. Stypendium motywacyjne za wyniki w nauce otrzymały uczennice Zuzanna Laskowska, Zuzanna Hryniewicka oraz Zofia Kalinko. Specjalne wyróżnienie ufundowane przez Właściciela Firmy Imago za wytrwałość w dążeniu do celu otrzymali Magdalena Dąbrowska oraz Piotr Bujnarowski. Gratulujemy!

Sukces literacki uczennic 2018/2019 PDF Drukuj Email

W 2018 roku wiersz Natalii Białobrzeskiej pt. „Krzyż” zdobył I nagrodę w konkursie IPN "Historia najnowsza w poezji dzieci i młodzieży". Inspiracją do napisania wiersza była dla Natalii legitymacja o odznaczeniu Krzyżem Oświęcimskim  Jej śp. Prababci. W 2019 roku nagrodzony wiersz Natalii , a także wiersz uczennicy Mai Cichoń zostały opublikowane w okolicznościowym wydawnictwie „Historia najnowsza Polski w poezji dzieci i młodzieży. Antologia wierszy konkursowych”,  które zawiera wiersze laureatów I i II edycji konkursu z lat 2018 - 2019. Organizatorem konkursu był Instytut Pamięci Narodowej Oddział w Białymstoku.

Egzemplarz tej wyjątkowej książki jest już własnością naszej szkolnej biblioteki.

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019 PDF Drukuj Email

W dniu 19 czerwca 2019 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019. Uczniowie klasy trzeciej pożegnali wychowawczynię Panią Marzenę Dęby i powitali nową Panią - Ewę Pawłowską. Uczniowie klas szóstych skończyli już "starą" podstawę programową. Wszyscy wzruszeni, dumni - 5,01 średnia szkoły, 257  uczniów (74%) wyróżnionych w nauce , czyli ze średnią ocen powyżej 4,75, laureaci konkursów na wszystkich szczeblach - szczęście i radość rodziców. W kategorii klas 1-3 tytuł Ucznia Roku zdobyli uczniowie klasy 3A: Marta Lisowska oraz Filip Pełszyk i Mateusz Pełszyk. Tytuł Czytelnika Roku zdobyła uczennica klasy 2C - Julia Wyszyńska. Stypendium motywacyjne za wyniki w nauce oraz tytuł Uczennicy Roku w kategorii klas 4-7 otrzymała uczennica Weronika Ostrowska z klasy 7A. Tytuł Czytelnika Roku, po raz kolejny, otrzymał Mateusz Rogowski z klasy 5D. Specjalne wyróżnienie ufundowane przez Właściciela Firmy Imago za wytrwałość w dążeniu do celu otrzymali Julia Aleksandra Dudzińska - 6A, Joanna Rutkowska - 6B, Wiktoria Woronecka - 7A, Zuzanna Obuchowska - 7B. Gratulujemy!

Wyniki egzaminu ósmoklasisty PDF Drukuj Email

Drodzy Uczniowie, gratulujemy Wam wysokich wyników z egzaminu. Ciężka praca jaką włożyliście wraz z nauczycielami przyniosła efekty. Jesteśmy z Was dumni! Dziękujemy nauczycielom za wytrwałą pracę i wkład w przygotowanie uczniów do egzaminu.

Średnie wyniki z poszczególnych egzaminów są następujące.

wyniki polski matematyka angielski rosyjski
kraj 63%
45% 59%
województwo 60% 46% 58% 57%
miasto pow. 100tys 65% 54% 70% 83%
SZKOŁA 76% 69% 81% 78%
8A 75% 67% 81% 78%
8B 78% 73% 81%

Wyniki z polskiego i angielskiego znajdują się w 8 staninie, natomiast z matematyki w 9, najwyższej, staninie.

GRATULUJEMY!

Cyberbezpieczne wakacje PDF Drukuj Email

W ramach akcji Bezpieczne wakacje, w dniu 11 czerwca 2019, odbyły się dla klas czwartych informatyczne rozgrywki z tematyką cyberbezpieczeństwa na wakacjach  w roli głównej.
Zaplanowaliśmy 8 konkurencji. Jednak problemy  z Internetem spowodowały, ze część zadań nie zrealizowaliśmy. Najwięcej emocji wzbudziła konkurencja polegająca na zaprogramowaniu Dasha do zagrania popularnych melodii.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 następna > ostatnia >>