Udzial w 75-rocznicy zbrodni w Lesie Bacieczki PDF Drukuj Email

W dniu 15 lipca 2018 roku, w 75-rocznicę zbrodni na białostockiej inteligencji w Lesie Bacieczki, uczniowie z naszej szkoły, pod opieką nauczycieli Pani Beaty Jatel, Ireny Kardasz i Dawida Malinowskiego, przygotowali oprawę Mszy Św. w kościele pw. św. s. Faustyny Kowalskiej. Obecni ks. proboszcz Aleksander Dobroński oraz  pan Karol Usakiewicz z Oddziałowego Archiwum IPN przybliżyli zebranym pod pomnikiem okoliczności tragicznego zdarzenia.

Poradnik bezpiecznego wypoczynku PDF Drukuj Email

Drodzy Rodzice, zbliżające się wakacje to piękny i zasłużony czas wypoczynku, zarówno dla dzieci i młodzieży, jak i dla całej rodziny. Ważne jest, aby przebiegał on w bezpiecznych warunkach.

Ministerstwo Edukacji Narodowej przygotowało specjalny „Poradnik bezpiecznego wypoczynku”. Opracowanie jest dostępne na stronie internetowej ministerstwa. Można w nim znaleźć wszystkie najważniejsze informacje, istotne dla rodziców i opiekunów, dotyczące przygotowań do wyjazdów na letni wypoczynek.

Przypominamy też adres strony www.wypoczynek.men.gov.pl, na której znajduje się baza wypoczynku. Dzięki stronie w łatwy i szybki sposób rodzice mogą sprawdzić wiarygodność organizatora wypoczynku.

Zakonczenie roku szkolnego 2017/2018 PDF Drukuj Email

Uwaga na dopalcze! PDF Drukuj Email

W ostatnim czasie w kraju odnotowano wiele przypadków zatrucia narkotykami, tzw. dopalaczami. Do szpitali trafiły osoby z ostrym zatruciem organizmu. Apelujemy i ostrzegamy, aby nie kupować i nie zażywać takich substancji

Ministerstwo Edukacji Narodowej już kilka miesięcy temu uruchomiło infolinię, dzięki której bezpłatną pomoc telefoniczną i online mogą uzyskać uczniowie, rodzice i nauczyciele. http://men.gov.pl/ministerstwo/informacje/dopalacze-gdzie-szukac-pomocy-najwazniejsze-numery-telefonow.html

Zostań znajomym swojego dziecka PDF Drukuj Email

"Zostań znajomym swojego dziecka" to projekt adresowany do rodziców i opiekunów w celu zachęcenia ich do aktywnego uczestniczenia w internetowym życiu dzieci, poznania ich zainteresowań i wirtualnej społeczności.  Na projekt składa się broszura informacyjna wraz z radami dla rodziców oraz pięć animowanych filmów, które w zabawny sposób pokazują internetowe perypetie rodziny. Materiał dostępne TUTAJ

Białostocka Karta Dużej Rodziny PDF Drukuj Email
wtorek, 27 sierpnia 2013 16:29

Białostocka Karta Dużej Rodziny

Szanowni Rodzice!

Zachęcamy do zapoznania się z założeniami programu „Białostocka Karta Dużej Rodziny”. Program jest adresowany do rodzin wielodzietnych zameldowanych i mieszkających na terenie Miasta Białegostoku, posiadających co najmniej troje dzieci. Program opisuje system ulg i preferencji aktywnych od 1 września 2013 r.

Szczegóły znajdują się na portalu miejskim www.bialystok.pl w zakładce „Aktualności” lub „Białostocka karta Dużej Rodziny”.