Prawda o Sybirze 2020/2021 PDF Drukuj Email

Zapraszamy uczniów klas VI  – VIII  do udziału w

XIII edycji Konkursu Recytatorskiego

„P r a w d a  o  S y b i r z e”

Tegoroczna edycja jest o zasięgu ogólnopolskim. Przeprowadzona będzie online. Warunkiem udziału jest przesłanie filmiku z recytacją wiersza w scenerii plenerowej, najlepiej w lesie.

REGULAMIN I ZGODY TUTAJ

Wyniki konkursu Ekotroska w mojej szkole 2020/2021 PDF Drukuj Email

Gratulujemy Laureatom konkursu "Ekotroska w mojej szkole".

Laureaci miejskiego konkursu 2020/2021 PDF Drukuj Email

Uczniowie klasy 2C zostali laureatami Miejskiego Konkursu Plastycznego "Mój wymarzony Białystok 2030". Alicja Trojan i Szymon Koziejko zdobyli wyróżnienie. Uroczyste podsumowanie konkursu, wręczenie wyróżnień oraz otwarcie wystawy odbyło się 22 stycznia 2021 roku na sali widowiskowej Młodzieżowego Domu Kultury w Białymstoku. Nagrody zostały odebrane z rąk Zastępcy Prezydenta Miasta Białegostoku - Rafała Rudnickiego.

Brak opiekuna na przejsciu PDF Drukuj Email

Zawiadamiamy, iż do dnia 22  lutego 2021 roku nie będzie opiekuna na przejściu dla pieszych na ul. Produkcyjnej. Prosimy zachować ostrożność i korzystać z przejścia z sygnalizacją świetlną.

Oferta ETAP PDF Drukuj Email

Zapraszamy do skorzystania z oferty ETAPu:

????Telefoniczne konsultacje dla rodziców dzieci i młodzieży nadużywającej komputera/telefonu/internetu pod numerem tel.85 744 52 24 w dniach 9-12.02. w godz.12.00-14.00
????Grupa dla dzieci (9-13l.) nadużywających komputera/telefonu/internetu
????Grupa dla młodzieży (14-16l.) nadużywającej/uzależnionej od komputera/telefonu/internetu
????Grupa dla rodziców, których dzieci nadużywają komputera/telefonu/internetu

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>