"Największym zwycięstwem jest to,

które odnosimy nad nami samymi."

                   Tadeusz Kościuszko

 

Aktualna data i czas

 

Order Nadziei 2020 PDF Drukuj Email
W dniu 6 października 2020r. odbyła się uroczystość podsumowująca Kampanię Pola Nadziei 2019 - 2020r., której organizatorem jest Fundacja "Pomóż Im" w Białymstoku. Wśród szkół, jakie zostały nagrodzone za zaangażowanie i podjęte działania na rzecz fundacji, znalazła się także nasza szkoła, która otrzymała ORDER NADZIEI.
Link do nagrania z uroczystości TUTAJ

Wszystkim wolontariuszom naszej szkoły, a także osobom angażującym się w akcje charytatywne - GRATULUJEMY I DZIĘKUJEMY!

Opiekunowie Szkolnego Klubu Wolontariusza:

Marzena Dęby, Ewa Gutowska

 
Nowe rozklady dzwonkow PDF Drukuj Email

 

Od 19 października nowe rozkłady dzwonków w klasach 4-8 i 1-3. TUTAJ


 
DEN 2020 PDF Drukuj Email

Całej społeczności szkolnej Dyrekcja Szkoły
zasyła serdeczne życzenia -
mocy, wytrwałości w dążeniu do celu, wzajemnego szacunku, życzliwości, wsparcia,
przyjaciół z którymi pokona się trudności i będzie cieszyć sukcesami.


Z tej okazji dołączamy gratulacje wyróżnionym uczniom i nauczycielom -

Paniom Elżbiecie Bołbot oraz Justynie Czerepskiej nagrody Prezydenta Miasta Białegostoku

Pani Edycie Klimuszko oraz uczennicy Joannie Kusznier wyróżnienia medalem "Diligentiae - za pilność"

Uczennicy Joannie Kusznier uzyskania stypendium Prezydenta Miasta Białegostoku za wyniki i osiągnięcia w nauce

Serdeczne gratulacje!

 

Zapraszamy do obejrzenia apelu przygotowanego przez uczniów klas drugich pod opieką nauczycieli: Pauliny Żarniewskiej, Magdaleny Kołodzin, Doroty Skorupskiej, Bożeny Winconek, Dawida Malinowskiego oraz Kamila Komorowskiego.

 

KLIKNIJ TUTAJ

 
Budzet Obywatelski 2021 PDF Drukuj Email

Zachęcamy całą społeczność szkolną oraz przyjaciół, znajomych, rodziny do oddania głosu na nasze projekty. GŁOSOWAĆ MOGĄ RÓWNIEŻ DZIECI.


W kategorii projektów ogólnomiejskich prosimy o głosy na projekt M19 - Sygnalizacja świetlna na niebezpiecznym skrzyżowaniu (projekt dotyczy budowy sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu ulicy Produkcyjnej i Bacieczki)

 

W kategorii projektów osiedlowych prosimy o głosy na projekty:

O10, O14, 015

Projekt O10 - Zespół Szkolno-Przedszkolny wolny od bakterii i wirusów zakłada instalację oczyszczaczy powietrza w klasach I-III i oddziałach przedszkolnych oraz zakup bezdotykowych dystrybutorów z płynem do dezynfekcji.

Projekt O14 - Rodzinnie i aktywnie - sport i rekreacja przy ZSP 1 zakłada zorganizowanie przestrzeni plenerowej w obrębie terenu ZSP1. Zamontowane zostaną betonowe stoły do ping-ponga, betonowe stanowiska w formie stołu z 2 ławkami i blatem wyposażonym w plansze do gry w szachy, warcaby, chińczyka oraz 2 betonowe stanowiska w formie kwadratowego stołu z czterema siedziskami i planszami do gry, a także ławki i kosze na śmieci.

Projekt O15 - Wykonanie ogrodzenia wokół szkoły, wymiana nawierzchni przed szkołą i na schodach wejściowych do budynku szkoły zakłada wykonanie metalowego ogrodzenia na placu wokół szkoły, utwardzenie nawierzchni z wymianą kanalizacji deszczowej i sanitarnej oraz ułożenie nawierzchni na schodach wejściowych do budynku szkoły wraz z wyprofilowaniem torów jezdnych dla wózków dziecięcych.

 

Szczegóły i wszelkie informacje na stronie miasta TUTAJ

GŁOSOWANIE ON LINE TUTAJ

Z uwagi na trwającą epidemię zachęcamy do głosowania elektronicznego. Aby było ono ważne, należy kliknąć w link wysłany na podany podczas głosowania adres e-mail. Brak potwierdzenia poprzez kliknięcie oznacza nieważne głosowanie. Z jednego adresu e-mail może zagłosować 5 osób.


Warto pamiętać, że głosowanie odbędzie się między 1 a 15 października 2020 r. Jedna osoba będzie mogła zagłosować maksymalnie na cztery projekty z dowolnej kategorii. Mieszkańcy będą mogli oddawać głosy w wersji papierowej lub przez internet.

Liczymy na Państwa głosy oddane na projekt obywatelski nakierowany na naszą szkołę. Będziemy wdzięczni za zaangażowanie przy rozpowszechnieniu informacji.

 
Zawiadomienie PDF Drukuj Email

Z przykrością zawiadamiamy, iż 8 września 2020 r. zmarł

śp. Adam Wójcik

opiekun dzieci na przejściu - wieloletni pracownik naszej szkoły. Wystawienie odbędzie się we czwartek 10 września 2020 r. od godz. 16:00 w Kaplicy Centrum Pogrzebowego przy ulicy św. Kazimierza 2 w Białymstoku. Pogrzeb odbędzie się dnia 11 września 2020r. Rozpoczęcie mszy żałobnej o godz. 11:00 w Kościele pw. NMP Królowej Rodzin, pochówek na cmentarzu Wszystkich Świętych przy ul. Antoniuk Fabryczny.

Cześć Jego Pamięci!


 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 7 z 24