"Największym zwycięstwem jest to,

które odnosimy nad nami samymi."

                   Tadeusz Kościuszko

 

Aktualna data i czas

 

 

Światowy Dzień Wiedzy na Temat Autyzmu 2021 PDF Drukuj Email

2 kwietnia 2021r. będzie po raz kolejny obchodzony Światowy Dzień Wiedzy na Temat Autyzmu. Autyzm jest wciąż nie do końca poznanym zaburzeniem, u podstaw którego leży inna praca mózgu. Osoby z autyzmem mają problemy z mówieniem, postrzeganiem świata, rozumieniem relacji społecznych. W odmienny sposób odbierają wrażenia zmysłowe. I nie jest to ani gorsze, ani lepsze postrzeganie świata, jest po prostu inne i zasługuje na nasze zrozumienie.

Chcąc wesprzeć osoby ze spektrum autyzmu oraz ich rodziny nasza szkoła włącza się w obchody światowej akcji „Zaświeć się na niebiesko”. Zachęcamy wszystkich uczniów oraz rodziców do dodania tego dnia niebieskiej żarówki lub puzzla do swego profilu na facebook’u lub innym portalu społecznościowym.

Zapraszamy również do brania udziału w konkursie „Mój dzień z osobą ze spektrum autyzmu”.


 
Podziekowanie PDF Drukuj Email

„Kto jeśli nie TY, kto jeśli nie JA – POMAGAĆ INNYM MA!”

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM DARCZYŃCOM

biorącym udział w akcjach charytatywnych organizowanych przez Szkolny Klub Wolontariusza na rzecz FUNDACJI POMÓŻ IM W BIAŁYMSTOKU. Były to kiermasze i licytacje on-line oraz zbiórka pieniędzy pod hasłem „Słoik Nadziei”.

ZAANGAŻOWANIE, CHĘĆ NIESIENIA POMOCY, a w szczególności DOBROĆ SERCA sprawiły, że zebraliśmy KWOTĘ 2 636,6 ZŁ, która została przekazana na konto fundacji.

DZIĘKUJEMY ZA KAŻDĄ ZŁOTÓWKĘ!

Opiekunowie Szkolnego Klubu Wolontariusza:
Marzena Dęby i Justyna Czerepska

 
Lista zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do klasy 1 PDF Drukuj Email

REKRUTACJA 2021/2022

Poniżej lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do klasy 1 w roku szkolnym 2021/2022

KLIKNIJ TUTAJ

 
Nauka zdalna od 22 marca 2021 PDF Drukuj Email

Od 22 marca 2021 do 9 kwietnia 2021  kontynuowany jest system edukacji tryb C - zdalny dla klas 1-3 oraz dla klas 4-8. Jednocześnie szkoła zapewnia opiekę dla dzieci osób zatrudnionych w podmiotach wykonujących działalność leczniczą oraz innych osób realizujących zadania publiczne w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19  w godzinach pracy świetlicy szkolnej 7.00-16.00. W ramach tej opieki dzieci mają zapewnioną naukę zdalną.

Pomoc psychologa i pedagoga w naszej szkole jest dostępna przez cały czas nauki zdalnej w godzinach pracy tych osób. Kontakt z paniami jest przez Vulcan, Gmail oraz telefoniczny na numer telefonu szkoły. Panie prowadzą też classroom pomoc psychologiczno-pedagogiczna.

Dostępna jest też biblioteka szkolna.

 
Sukces karate PDF Drukuj Email

Uczeń Michał Stalewski z klasy 4C od wielu lat trenuje karate. W ostatnim czasie zdobył 3 miejsce w TURNIEJU HEROS CUP 2020 Warszawa oraz 2 miejsce na zawodach karate na VIII TURNIEJU KARATE SHINKYOKUSHIN DZIECI I MŁODZIEŻY O PUCHAR WIELKICH JEZIOR MAZURSKICH Giżycko 2021. Serdecznie gratulujemy sukcesów!

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 8 z 35