"Największym zwycięstwem jest to,

które odnosimy nad nami samymi."

                   Tadeusz Kościuszko

 

Aktualna data i czas

 

 

Nauka zdalna od 20 grudnia 2021 PDF Drukuj Email

W dniach 20-21-22 grudnia 2021 oraz  3-4-5 stycznia 2022 organizowany jest system edukacji tryb C - zdalny dla klas 1-8. Wszystkie zajęcia obowiązkowe, specjalistyczne oraz dodatkowe prowadzone będą z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość. Uczniowie z klas 4-8, którzy nie mają możliwości realizowania nauki zdalnej w miejscu zamieszkania, będą mieli zorganizowaną naukę na terenie szkoły. Prosimy o zgłoszenie się do wychowawców klas.

Jednocześnie, na wniosek rodziców uczniów uczęszczających do klas 1-3, którzy nie mogą zapewnić opieki swoim dzieciom w tym okresie, szkoła zapewnia opiekę w godzinach pracy świetlicy szkolnej 6.30-16.30. W ramach tej opieki dzieci mają zapewnioną naukę zdalną. Ze względów higienicznych dzieci powinny mieć własne słuchawki.

Rodziców, którzy potrzebują takiej opieki prosimy o złożenie wniosku poprzez wypełnienie formularza do czwartku 16.12.2021 do godz. 10.00.

LINK DO FORMULARZA - KLIKNIJ TUTAJ

Pomoc psychologa i pedagoga w naszej szkole jest dostępna przez cały czas nauki zdalnej w godzinach pracy tych osób. Kontakt z paniami jest przez Vulcan, Gmail oraz telefoniczny na numer telefonu szkoły. Panie prowadzą też classroom pomoc psychologiczno-pedagogiczna.

Dostępna jest też biblioteka szkolna w godz pracy 7.30-17.00. Panie zapraszają na bloga biblioteki tutaj

Od 23 grudnia 2021 rozpoczynają się ferie świąteczne.

W sprawie zapotrzebowania na wypożyczenie tabletów na okres nauki zdalnej proszę pisać poprzez dziennik elektroniczny do pani Małgorzaty Woroszyło.

 
Obchody Międzynarodowego Dnia Osób z Niepełnosprawnościami PDF Drukuj Email

3 grudnia

Międzynarodowy Dzień Osób z Niepełnosprawnościami

 

Na całym świecie 3 grudnia obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Osób z  Niepełnosprawnościami. Święto zostało ustanowione przez Zgromadzenie Ogólne Organizacji Narodów Zjednoczonych w 1992 roku na zakończenie Dekady Osób Niepełnosprawnych.

Tegoroczne obchody pod hasłem „KAŻDY INNY – WSZYSCY RÓWNI” - rozpoczęliśmy już 29 listopada. Przez cały tydzień uczniowie mieli okazję wykazać się swoimi talentami wykonując prace plastyczne o tematyce niepełnosprawności, okazując tym samym tolerancję, szacunek, akceptację i otwartość na osoby z niepełnosprawnością.

We wszystkich klasach zostały przeprowadzone lekcje uwrażliwiające uczniów na potrzeby osób niepełnosprawnych. Uczniowie mieli okazję obejrzeć prezentacje multimedialne, teledyski, filmy, wywiady z osobami z niepełnosprawnościami oraz wziąć udział w zajęciach, podczas których mogli doświadczyć trudności z jakimi borykają się osoby niewidome i niesłyszące oraz doświadczyć roli zmysłów w postrzeganiu otaczającego świata.

Na zakończenie obchodów odbyły się warsztaty sensoryczne prowadzone przez specjalistów z Krajowego Towarzystwa Autyzmu oddział w Białymstoku oraz spotkanie online - dedykowane rodzicom, członkom rodzin i nauczycielom - z panią Moniką Kożuchowską – Dojlido z fundacji „Dialog” i „Iskra” – prywatnie mamą dwójki dzieci ze spektrum autyzmu.

Wszystkim uczniom, nauczycielom i rodzicom dziękujemy za udział i zaangażowanie.

 
Świąteczna licytacja 2021 PDF Drukuj Email

Biblioteka szkolna we współpracy ze Szkolnym Klubem Wolontariusza organizuje ŚWIĄTECZNĄ LICYTACJĘ niezwykłej BOMBKI!
Jest ona wyjątkowa, niepowtarzalna, jedyna w swoim rodzaju i BAAARDZOOO DUŻA :)

Zebrane pieniądze przekażemy na RZECZ PODOPIECZNYCH FUNDACJI "POMÓŻ IM"
W BIAŁYMSTOKU.

OSTATNIA CENA: 350 ZŁ

Osoby zainteresowane udziałem w licytacji, proszone są o wysyłanie wiadomości na e-dziennik do pani MARZENY DĘBY

do 16 grudnia 2021 do godz. 17.00


 
Obiady szkolne PDF Drukuj Email

Od poniedziałku 6 grudnia 2021 będą wydawane obiady szkolne.

 
Stypendyści 2021/2022 PDF Drukuj Email

STYPENDIUM MOTYWACYJNE

za wyniki w nauce osiągnięte w roku szkolnym 2020/2021 przyznane  w ramach projektu "Potęga umysłu- sukces do potęgi"

otrzymało 15 uczniów. Są to:

Dominika Łupińska, Aleksandra Samojlik, Marta Lisowska, Piotr Bąkowski, Krystyna Jakubowska, Karolina Redlińska, Wiktoria Nowosada, Maria Gierałtowska, Igor Sańko-Sawczenko, Patrycja Rybakiewicz, Wojciech Bartnicki, Zuzanna Kardasz, Oliwia Kamińska, Karolina Ostrowska, Miłosz Januszkiewicz.

Serdecznie gratulujemy!!!

kliknij na obrazek

 

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 2 z 43