Podaruj serce za serce! PDF Drukuj Email

Podziekowania PDF Drukuj Email

Swiateczne warsztaty 2019 PDF Drukuj Email

Dnia 9 grudnia odbyły się w klasie 1a świąteczne warsztaty plastyczne z udziałem uczniów i ich rodziców. Uczestnicy warsztatów wykonywali ozdoby świąteczne, stroiki, bombki z przeznaczeniem na szkolny kiermasz bożonarodzeniowy. Dochód ze sprzedaży tych ozdób zostanie przekazany na konto Fundacji "Pomóż Im" w Białymstoku. Wspólna (jakże przyjemna)  praca na rzecz osób potrzebujących, sprawiła wszystkim radość i dała wiele satysfakcji. UCZNIOWIE KLASY 1a cieszą się, że mogą być WOLONTARIUSZAMI, PONIEWAŻ LUBIĄ I CHCĄ POMAGAĆ!

Kiermasz bozonarodzeniowy 2019 PDF Drukuj Email
Szkolny Klub Wolontariusza ZAPRASZA DO ODWIEDZENIA ŚWIĄTECZNEGO KIERMASZU I DOKONANIA ZAKUPÓW NA SZCZYTNY CEL!!!

Czekamy na WSZYSTKICH TYCH, KTÓRZY CHCĄ I LUBIĄ POMAGAĆ!

Przypominamy, iż CAŁKOWITY DOCHÓD ze sprzedaży ozdób TRAFI NA KONTO FUNDACJI "POMÓŻ IM" W BIAŁYMSTOKU.

Miedzynarodowy Dzien Wolontariusza 2019 PDF Drukuj Email

5 grudnia obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Wolontariusza. Z tej okazji, w naszej szkole odbył się apel przygotowany przez kl. 1a i 4a. Widzowie mogli dowiedzieć się, jakie cechy charakteru powinien posiadać wolontariusz i na czym polega jego praca. Mieli także okazję poznać działalność Szkolnego Klubu Wolontariusza, a także przeżyć niezwykłe chwile wzruszenia i refleksji.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>