Lista zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do Przedszkola Samorzadowego nr 83 PDF Drukuj Email

Poniżej zamieszczono listę dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do Przedszkola Samorządowego nr 83.

KLIKNIJ TUTAJ

Rodzice dzieci zakwalifikowanych są zobowiązani do potwierdzenia woli uczęszczania do placówki w terminie do 28 kwietnia 2020 do godz. 15.00. Brak potwierdzenia woli we wskazanym terminie jest równoznaczny z rezygnacją z miejsca.

Scan należy przesłać na adres email Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub wersję papierową w zamkniętej kopercie wrzucić do skrzynki w wiatrołapie budynku szkoły.

DRUK DO POBRANIA TUTAJ