Zakonczenie roku szkolnego 2019/2020 PDF Drukuj Email

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

O godz. 8.00 odbędzie się Msza Św. w kościele parafialnym.

Na terenie szkoły uroczystość zakończenia roku w związku z ograniczeniami związanymi z COVID– 19 odbędzie się w 8 turach. Obowiązuje strój galowy.

Poszczególne grupy będą wchodziły trzema oddzielnymi wejściami i będą udawały się w różne miejsca. Zachowany będzie reżim sanitarny obowiązujący podczas konsultacji oraz egzaminów. Uczeń przychodzi w maseczce, z własnym długopisem. Przy wejściu mierzona jest temperatura.

Dziecko na teren szkoły wchodzi samo, bez rodzica. Pod opieką dyżurującego nauczyciela udaje się do wyznaczonego miejsca.  Podczas spotkań z wychowawcą w celu odebrania świadectwa uczniowie będą rozsadzeni w zalecanej odległości na sali gimnastycznej, korytarzach 1 i 2 piętra. Po odebraniu świadectwa uczniowie będą wychodzić pojedynczo pod opieką dyżurującego nauczyciela.

Część artystyczna pożegnania klas 8 oraz klas 1- 7 zostanie nagrana i udostępniona  na stronie szkoły.

26 czerwca 2020 zajęcia opiekuńcze w świetlicy nie odbywają się. Za zgodą rodziców, uczniowie przychodzą tylko na wyznaczone godziny. W przypadku podjęcia decyzji przez rodzica o nieuczestniczeniu przez dziecko w spotkaniu z wychowawcą, świadectwo będzie można odebrać w sekretariacie szkoły do 1 września 2020 po uprzednim umówieniu się telefonicznie.

Harmonogram spotkań z wychowawcą.

Godz.

Wejście/wyjście: łącznik od strony placu apelowego

Miejsce spotkania: sala gimnastyczna

Wejście/wyjście: od szczytu budynku, obok wiaty rowerowej