"Największym zwycięstwem jest to,

które odnosimy nad nami samymi."

                   Tadeusz Kościuszko

 

Aktualna data i czas

 

Wdrożenie G Suite 1-3 PDF Drukuj Email

W związku z rozpoczęciem wdrażania od roku szkolnego 2020/2021 usługi Google G Suite w grupie wiekowej klas 1-3, prosimy rodziców, którzy nie dosłali jeszcze zgody na założenie konta dziecku w domenie sp16.bialystok.pl, o dopełnienie tej formalności. W linku jest załączony formularz zgody. Proszę wydrukować, podpisać i odesłać scan podpisanego dokumentu lub zdjęcie do wychowawcy lub przynieść formularz do szkoły. Wychowawca przekaże nam zgody i wtedy założymy konta. Jeżeli nie ma możliwości wydrukowania można napisać odręcznie zgodę w takim sformułowaniu jak jest na dokumencie i przesłać zdjęcie takiej zgody. Druk jest dostępny również w sekretariacie i można go uzupełnić na miejscu. O dostarczenie zgody prosimy również rodziców uczniów, którzy rozpoczną naukę w naszej szkole od 1 września 2020.

Link do regulaminu:
https://sp16.bialystok.pl/images/pliki/Regulamin_Google_Suite_wersja%20ZSP1.pdf

Link do zgody:
https://sp16.bialystok.pl/images/pliki/zgoda%20rodzicow%20na%20google_wydruk.pdf

 

W okresie nauki na odległość, w celu podniesienia efektywności nauki zdalnej, wprowadzono zmiany w regulaminie korzystania z kont w usłudze dla szkół i uczelni w Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 1 w Białymstoku

 

W paragrafie 1 punkt 2 dodano zdanie:

W celu podniesienia efektywności  nauki zdalnej, w ramach usług podstawowych dodano narzędzia Google Meet oraz  Jamboard Service.

W paragrafie 2 punkt 1 skreśla się słowa począwszy od klasy czwartej.