"Największym zwycięstwem jest to,

które odnosimy nad nami samymi."

                   Tadeusz Kościuszko

 

Aktualna data i czas

 

Organizacja nauki od 18 stycznia 2021 PDF Drukuj Email

Od 18 stycznia 2021 klasy 1-3 wracają do stacjonarnego trybu nauki. Świetlica szkolna działa w godzinach 6.30-16.30.

Jednocześnie kontynuowany jest system edukacji tryb C - zdalny dla klas 4-8. Dla uczniów, którzy ze względu na rodzaj niepełnosprawności lub z powodu innych ważnych przyczyn nie mogą uczyć się w domu, zorganizowana jest nauka zdalna w szkole.

Pomoc psychologa i pedagoga w naszej szkole jest dostępna przez cały czas nauki zdalnej w godzinach pracy tych osób. Kontakt z paniami jest przez Vulcan, Gmail oraz telefoniczny na numer telefonu szkoły. Panie prowadzą też classroom pomoc psychologiczno-pedagogiczna.

Dostępna jest też biblioteka szkolna w godz pracy 7.30-17.00. Panie zapraszają na bloga biblioteki tutaj