"Największym zwycięstwem jest to,

które odnosimy nad nami samymi."

                   Tadeusz Kościuszko

 

Aktualna data i czas

 

 

Zajęcia wspomagające w roku szkolnym 2021/2022 PDF Drukuj Email

ZAJĘCIA WSPOMAGAJĄCE

W naszej szkole zorganizowane są zajęcia wspomagające dla uczniów z trudnościami edukacyjnymi po okresie pandemii. Prosimy o zgłoszenie chętnych uczniów z klas 5-7 poprzez dziennik elektroniczny do nauczycieli uczących. Prosimy o zgłoszenie takich uczniów, którzy zdecydowanie tego potrzebują. Nauczyciele uczący pomogą Państwu podjąć decyzję, czy dane dziecko powinno na takie zajęcia się zgłosić. Na Państwa wnioski czekamy do 3 września, aby od 6 września zajęcia mogły już być realizowane. Zajęcia będą trwały do 22 grudnia 2021. Poprzez dziennik elektroniczny wysłaliśmy wiadomość, z których przedmiotów, w które dni, godziny i z jakimi nauczycielami te zajęcia będą odbywały się. W razie pytań prosimy o kontakt z nauczycielami uczącymi lub wychowawcami. O sposobie organizacji zajęć wspomagających dla klas 8 poinformują wychowawcy.