Wyprawka kl 1 2019/2020 PDF Drukuj Email

Wyprawka uczniów z klas pierwszych w roku szkolnym 2019/2020 do pobrania TUTAJ

Informacja o podrecznikach PDF Drukuj Email

Wszystkie klasy 1-8 otrzymają podręczniki do przedmiotów  obowiązkowych bezpłatnie  - sfinansowane z dotacji państwowej.

Podręczniki do religii należy zakupić samemu. Wykaz podręczników do religii katolickiej aktualny od roku szkolnego 2018/2019 TUTAJ

Podręczniki do religii prawosławnej będą rozprowadzane na lekcji we wrześniu.

Lektury.gov.pl PDF Drukuj Email

Platforma lektury.gov.pl jest katalogiem lektur szkolnych, zarówno w formatach do czytania, jak i audiobooków. Mimo powszechnego dostępu do Internetu, jest on rzadko wykorzystywany do poszukiwania lektur. Odpowiedzią na ten problem jest portal lektury.gov.pl. Na platformie, książki udostępnione są poprzez zawarty w serwisie czytnik ebooków lub odtwarzacz audiobooków. Ponadto użytkownicy platformy mogą ściągnąć wygodną aplikację mobilną partnera lektury.gov.pl - Legimi. Serwis otwiera uczniom dostęp do ponad 220 darmowych nagrań, których słuchać można w trakcie uprawiania sportu, wykonywania obowiązków domowych czy jazdy autobusem.

Informacja o podrecznikach w roku szkolnym 2017/2018 PDF Drukuj Email

Wszystkie klasy 1-7 w roku szkolnym 2017/2018 otrzymają podręczniki do przedmiotów  obowiązkowych bezpłatnie  - sfinansowane z dotacji państwowej.

Wykaz podręczników do religii katolickiej TUTAJ

Wykaz lektur do klas 4-7 poniżej.

wyprawka kl. 1 2016/2017 PDF Drukuj Email

Wyprawka dla ucznia klasy 1A  TUTAJ

Zapraszamy rodziców uczniów klasy 1A

na spotkanie organizacyjne z dyrekcją i nauczycielami