Dobre rady na elektroodpady 2020/2021 PDF Drukuj Email

DOBRE RADY NA ELEKTROODPADY - ODDAJ MNIE W DOBRE RĘCE

XII edycja ogólnopolskiego konkursu ekologicznego organizowanego przez AURAEKO Organizację Odzysku Sprzętu Elektrycznego  i Elektronicznego S. A.

22 kwietnia 2021 - czwartek - organizujemy "ZBIÓKĘ ELEKTROŚMIECI".

W godzinach od 12.00 do 17.00 na parkingu przy budynku SP 16, będzie stał oznakowany samochód, do którego będzie można oddać zużyty sprzęt elektryczny (zasilany prądem) i elektroniczny (zasilany bateriami). Im więcej dostarczonego sprzętu tym więcej punktów dla naszej szkoły w konkursie. Zapraszamy do udziału w zbiórce: p. Katarzyna Silwon wraz z zespołem "Elektryczna Piątka".

Nauka zdalna od 10 kwietnia 2021 PDF Drukuj Email

Od 10 kwietnia 2021  kontynuowany jest system edukacji tryb C - zdalny dla klas 1-3 oraz dla klas 4-8. Jednocześnie szkoła zapewnia opiekę dla dzieci osób uprawnionych  w godzinach 7.00-16.00. W ramach tej opieki uczniowie mają zapewnioną naukę zdalną.

Pomoc psychologa i pedagoga w naszej szkole jest dostępna przez cały czas nauki zdalnej w godzinach pracy tych osób. Kontakt z paniami jest przez Vulcan, Gmail oraz telefoniczny na numer telefonu szkoły. Panie prowadzą też classroom pomoc psychologiczno-pedagogiczna.

Dostępna jest też biblioteka szkolna.

Nauka zdalna od 22 marca 2021 PDF Drukuj Email

Od 22 marca 2021 do 9 kwietnia 2021  kontynuowany jest system edukacji tryb C - zdalny dla klas 1-3 oraz dla klas 4-8. Jednocześnie szkoła zapewnia opiekę dla dzieci osób zatrudnionych w podmiotach wykonujących działalność leczniczą oraz innych osób realizujących zadania publiczne w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19  w godzinach pracy świetlicy szkolnej 7.00-16.00. W ramach tej opieki dzieci mają zapewnioną naukę zdalną.

Dostępna jest też biblioteka szkolna.

Brak opiekuna na przejsciu PDF Drukuj Email

Zawiadamiamy, iż do dnia 12  marca 2021 roku nie będzie opiekuna na przejściu dla pieszych na ul. Produkcyjnej. Prosimy zachować ostrożność i korzystać z przejścia z sygnalizacją świetlną.

Prawda o Sybirze 2020/2021 PDF Drukuj Email

Zapraszamy uczniów klas VI  – VIII  do udziału w

XIII edycji Konkursu Recytatorskiego

„P r a w d a  o  S y b i r z e”

Tegoroczna edycja jest o zasięgu ogólnopolskim. Przeprowadzona będzie online. Warunkiem udziału jest przesłanie filmiku z recytacją wiersza w scenerii plenerowej, najlepiej w lesie.

REGULAMIN I ZGODY TUTAJ

Brak opiekuna na przejsciu PDF Drukuj Email

Zawiadamiamy, iż do dnia 22  lutego 2021 roku nie będzie opiekuna na przejściu dla pieszych na ul. Produkcyjnej. Prosimy zachować ostrożność i korzystać z przejścia z sygnalizacją świetlną.

Informacje na temat konkursów przedmiotowych PDF Drukuj Email

Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe – Informacje na temat odwołań

Wgląd do prac z etapu rejonowego Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych odbywa się w podanych niżej szkołach:

- z języka angielskiego – w Szkole Podstawowej nr 49 w Białymstoku

- z matematyki – w Szkole Podstawowej nr 8 w Białymstoku

- z języka polskiego – w Szkole Podstawowej nr 12 w Białymstoku

Wszelkie szczegółowe informacje na stronach internetowych wyżej wymienionych szkół

Nowy numer gazetki Tadeuszek PDF Drukuj Email

Zapraszamy do przeczytania nowego numeru gazetki Tadeuszek. Numer dostępny w zakładce Gazetka  szkolna.

INFORMACJA DLA UCZESTNIKÓW ETAPU REJONOWEGO WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU JĘZYKA POLSKIEGO PDF Drukuj Email

WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU JĘZYKA POLSKIEGO

ETAP REJONOWY Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego odbędzie się 29 stycznia 2021r. (piątek) o godz. 10.00 w Szkole Podstawowej nr 16 im. Tadeusza Kościuszki w Białymstoku przy ul. Strażackiej 25.

Uczestnicy wraz z opiekunami spotykają się o godzinie 9.40 na korytarzu I piętra.

WEJŚCIE DO SZKOŁY DLA UCZESTNIKÓW KONKURSU ZNAJDUJE SIĘ NA BOCZNEJ ŚCIANIE SZKOŁY (OD STRONY WIATY ROWEROWEJ).

Konkurs odbywać się będzie w reżimie sanitarnym. Każdy uczestnik ma obowiązek zakrywania ust i nosa (maseczką lub przyłbicą) oraz zachowywania dystansu minimum 1,5 metra. Uczeń nie może mieć objawów chorobowych sugerujących infekcję dróg oddechowych.

Konkurs rozpocznie się o godzinie 10:00 i będzie trwał 90 minut. Po zakończeniu wykonywania zadań każdy uczestnik opuszcza salę i udaje się do opiekuna, z którym opuszcza szkołę.

Julita Wasilewska

Konkursu Języka Polskiego

INFORMACJA DLA UCZESTNIKÓW ETAPU REJONOWEGO WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO PDF Drukuj Email

WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO

ETAP REJONOWY Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego odbędzie się 28 stycznia 2021r. (czwartek) o godz. 10.00 w Szkole Podstawowej nr 16 im. Tadeusza Kościuszki w Białymstoku przy ul. Strażackiej 25.

Izabela Kardasz

Konkursu Matematycznego

INFORMACJA DLA UCZESTNIKÓW ETAPU REJONOWEGO WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU JĘZYKA ANGIELSKIEGO PDF Drukuj Email

WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU JĘZYKA ANGIELSKIEGO

ETAP REJONOWY Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego odbędzie się 27 stycznia 2021r. (środa) o godz. 10.00 w Szkole Podstawowej nr 16 im. Tadeusza Kościuszki w Białymstoku przy ul. Strażackiej 25.

Agnieszka Matukiewicz

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>