"Największym zwycięstwem jest to,

które odnosimy nad nami samymi."

                   Tadeusz Kościuszko

 

Aktualna data i czas

 

Wydarzenia


Zyczenia swiateczne 2019 PDF Drukuj Email


Zapraszamy na jasełka szkolne 20 grudnia 2019r

 
Kiermasz swiateczny 2019 PDF Drukuj Email
Szkolny Klub Wolontariusza ZAPRASZA DO ODWIEDZENIA ŚWIĄTECZNEGO KIERMASZU I DOKONANIA ZAKUPÓW NA SZCZYTNY CEL!!!

Czekamy na WSZYSTKICH TYCH, KTÓRZY CHCĄ I LUBIĄ POMAGAĆ!

Przypominamy, iż CAŁKOWITY DOCHÓD ze sprzedaży ozdób TRAFI NA KONTO FUNDACJI "POMÓŻ IM" W BIAŁYMSTOKU.

Organizatorzy: Marzena Dęby, Ewa Gutowska

 
Szlachetna Paczka 2019 podziekowanie PDF Drukuj Email

Chcielibyśmy po raz kolejny serdecznie Państwu podziękować za udział w „Szlachetnej Paczce”. Akcja spotkała się  z bardzo pozytywnym odbiorem, zaś uzyskane dary i kwota pieniężna
(2134zł) przerosły nasze najśmielsze oczekiwania. Zebrane pieniążki pozwoliły wesprzeć dwie rodziny- p. Katarzynę, dla której sprezentowaliśmy komplet garnków, kilka opakowań  pieluch, naczynie żaroodporne i wędliny. Za pozostałą kwotę został  zakupiony   osuszacz powietrza do mieszkania babci wychowującej czworo wnucząt.

Pani Katarzyna była ogromnie wzruszona i zaskoczona ilością otrzymanych prezentów:  „ogromnie się cieszę, jestem bardzo wdzięczna wszystkim  darczyńcom, będę zawsze wspominała ich w swoich modlitwach” - powiedział  wolontariusz, który przekazał paczkę rodzinie. Również  starsza kobieta wychowująca swoje wnuczęta prosiła o przekazanie darczyńcom serdecznych podziękowań.

W ramach przedświątecznej pomocy społeczność naszej szkoły wsparła tez wychowanków Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. W. Kikolskiego w Białymstoku paczkami ze słodyczami.

Dyrekcja i szkolni  koordynatorzy składają serdeczne podziękowania wszystkim darczyńcom – rodzicom, dzieciom, nauczycielom, którzy przyczynili się do zebrania darów w akcji „Szlachetna Paczka”.


 
Brak opiekuna na przejsciu PDF Drukuj Email

Zawiadamiamy, iż dnia 02 grudnia 2019 roku od godz. 13.00 nie będzie opiekuna na przejściu dla pieszych na ul. Produkcyjnej. Prosimy zachować ostrożność i korzystać z przejścia z sygnalizacją świetlną.

 
Szkola do Hymnu 2019/2020 PDF Drukuj Email

 

8 listopada 2019 o godz. 11:11  uczniowie naszego Zespołu przystąpili do odśpiewania Hymnu, wraz z ponad 4 mln uczniów z całej Polski i zagranicy, w ramach akcji MEN i Rady Młodzieży -  Szkoła do Hymnu. Wspólne zaśpiewanie Mazurka Dąbrowskiego przez uczniów i przedszkolaków, to znak kształtowania wartości patriotycznych, które są dla nas drogie i ważne. Po odśpiewaniu Hymnu kontynuowaliśmy Festiwal Pieśni i Piosenek Patriotycznych. Wspólne śpiewanie to czas radości z wolnej Ojczyzny, za którą tęsknili i o którą walczyli nasi przodkowie.

 

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 4 z 55