"Największym zwycięstwem jest to,

które odnosimy nad nami samymi."

                   Tadeusz Kościuszko

 

Aktualna data i czas

 

 

Sprawdzian szóstoklasisty 2012/2013 PDF Drukuj Email

Wzorem lat ubiegłych zamieszczamy harmonogram działań organizowanych przez nauczycieli naszej szkoły w celu przygotowania uczniów klas szóstych do sprawdzianu.  W tym roku szkolnym sprawdzian odbędzie się w dniu 04 kwietnia 2013 roku. Uczniowie zostali zapoznani z warunkami organizacji sprawdzianu oraz ze standardami wymagań. Szczegółowe informacje  dostępne są na stronie internetowej Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Łomży www.oke.lomza.pl

 

Więcej…
 
Sukces szóstoklasistów 2011/2012 PDF Drukuj Email

"Wśród publicznych placówek najlepiej wypadła Szkoła Podstawowa nr 1 w Białymstoku. Jej uczniowie zdobyli średnio 27,6 pkt. To 0,2 pkt więcej niż ich koledzy z SP nr 6.

Równorzędny trzeci wynik - 27,1 pkt - uzyskały SP nr 16 i SP nr 50."

źródło www.poranny.pl

Gratulujemy naszym szóstoklasistom tak wspaniałego wyniku! Jesteśmy z nich bardzo dumni!

Wyniki sprawdzianu województwo podlaskie tutaj - źródło www.oke.lomza.pl

Zachęcamy do zapoznania się z raportem przygotowanym przez Okręgową Komisję Egzaminacyjną z analizą wyników naszej szkoły - tutaj

 
Omnibus PDF Drukuj Email

W dniu 22 lutego 2012 odbył się finał konkursu OMNIBUS.

Tytuł ten zdobył uczeń 6B Michał Dominów !!! Serdecznie gratulujemy!

W dniu 19 grudnia 2011 (poniedziałek) uczniowie klas szóstych przystąpią do I etapu konkursu OMNIBUS 2011. Zakres tematyczny obejmuje wiedzę z przedmiotów j. polski, j. angielski, matematyka, przyroda, historia, muzyka, plastyka, informatyka. Osoba, która odpowie na wszystkie pytania zdobędzie tytuł OMNIBUSA 2011 i nagrodę rzeczową. Trzymamy kciuki za wszystkich szóstoklasistów!!

 

 

Więcej…
 
Sprawdzian szóstoklasisty PDF Drukuj Email

Jednym z priorytetów działalności naszej szkoły w roku szkolnym 2011/2012 jest bardzo dobre przygotowanie uczniów klas szóstych do sprawdzianu na zakończenie szkoły podstawowej. W tym roku szkolnym sprawdzian odbędzie się w dniu 03 kwietnia 2012 roku. Uczniowie zostali zapoznani z warunkami organizacji sprawdzianu oraz ze standardami wymagań. Szczegółowe informacje  dostępne są na stronie internetowej Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Łomży www.oke.lomza.pl Poniżej przedstawiamy harmonogram działań organizowanych przez nauczycieli naszej szkoły.

 

 

Więcej…
 
Analiza PDF Drukuj Email

Analiza porównawcza wyników sprawdzianu szóstoklasisty w latach 2009-2011  tutaj

 
Ogólnopolskie Badanie Umiejętności Trzecioklasistów PDF Drukuj Email

W roku szkolnym 2011/2012 po raz drugi przystąpimy do Ogólnopolskiego Badania Umiejętności Trzecioklasistów. W tym roku szkolnym odbędzie się ono 22 maja 2012 roku. Działania wychowawców klas trzecich, w ciągu całego roku szkolnego, będą skierowane na bardzo dobre przygotowanie uczniów do wspomnianych testów. Szczegółowe informacje dotyczące OBUT dostępne są na stronie internetowej http://obut.edu.pl oraz http://www.trzecioklasista.edu.pl Poniżej zamieszczono harmonogram działań organizowanych przez nauczycieli naszej szkoły.

 

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>

Strona 2 z 2