Egzamin osmoklasisty
Wytyczne dotyczące E8 PDF Drukuj Email

Wytyczne dotyczące organizowania i przeprowadzania egzaminów w 2021 r.  TUTAJ

Informacja dotyczaca ogloszenia wynikow egzaminu PDF Drukuj Email

Informacja dyrektora Centralnej Komisji Egzaminacyjnej z 28 lipca 2020 r. dotycząca ogłoszenia wyników egzaminu ósmoklasisty przeprowadzonego w czerwcu i lipcu 2020 r.

KLIKNIJ TUTAJ

Zapraszamy po odbiór zaświadczeń do sekretariatu szkoły:

w dniu 31 lipca 2020 od godz. 13.00

w dniach 3 i 4 sierpnia 2020 od 8.00

Informacje dotyczace rekrutacji dla uczniow klas 8 PDF Drukuj Email

INFORMACJA DLA UCZNIÓW KLAS 8

Białostocka Akademia Rodziny zaprasza do zapoznania się z najważniejszymi kwestiami dotyczącymi tegorocznej rekrutacji do szkół ponadpodstawowych.

Prezentację przygotowali doradcy zawodowi z Lokalnego Centrum Doradztwa Zawodowego w Białymstoku.

KLIKNIJ TUTAJ

Wyniki egzaminu 2018/2019 PDF Drukuj Email

Drodzy Absolwenci klas ósmych, uzyskaliście II miejsce wśród szkół publicznych miasta Białegostoku z egzaminu ósmoklasisty. Gratulujemy sukcesu, jesteśmy dumni. Życzymy Wam wielu wspaniałych osiągnięć na kolejnym etapie edukacyjnym.

Bal Osmoklasisty 17.06.2019 PDF Drukuj Email

W dniu 17 czerwca 2019 roku odbył się pierwszy Bal Ósmoklasisty. Dziękujemy Rodzicom za zorganizowanie spotkania. Wspólna zabawa na długo pozostanie w pamięci.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 następna > ostatnia >>